TLV FASHION WEEK

סיכום אירועי שבוע האופנה גינדי תל אביב 2015 TLV FASHION WEEK

11/07/2015 01:14:00 PM


היוש אהוביי ושבוע טוב! אז כמו שהבטחתי בשני הפוסטים הקודמים היום אני חוזרת עם סיכום אירוע ומלבושיי שבוע האופנה גינדי תל אביב לשנת 2015 שהתרחש לפני כשלושה שבועות. אז אילו תצוגות ראיתי, אילו קולקציות הכי אהבתי וכמובן מה לבשתי!? בואו תראו ותקראו ;-)השנה, בשונה משבועות האופנה בשנים קודמות, הייתי יותר עסוקה ויותר עצלנית ולא הגעתי לכל שלושת ימי התצוגות. פתחתי את שבוע האופנה לשנת 2015 בערב הגאלה שהתרחש ביום ראשון, כמה שעות לפני שהתחילו ימי התצוגות האינטנסיביים. בהתאם למעמד של ערב גאלה השקעתי בשיער ואיפור (במו ידי, לא נסחפתי עד כדי מעצב שיער ומאפר!) אבל מהר מאוד גם זה הסתבר כיותר מדי.
ככה זה נראה רגע לפני שיצאתי מהבית בדרכי לתל אביבולמה זה לא נשאר כך יותר מדי זמן? אז ככה....
למי שעדיין לא שמע שבוע האופנה התקיים השנה בקניון האופנה שנבנה בימים אילו על ידי "גינדי", ה- "FASHION MALL" שמו בישראל. אז קניון אופנה חדש וגדול במרכז תל אביב זה טוב ואפילו טוב מאוד אבל כשחלל כזה, שהוא בעצם עדיין אתר בניה לכל דבר, מאכלס בתוכו כמות כל כך גדולה של אנשים מבלי שיש אפשרות למזג אותו זה קצת פחות טוב! ערב הגאלה שהיה אמור להיות נוצץ וחגיגי היה עמוס באנשים, בלתי ממוזג בעליל וחם מאוד. מאודדדדד! בנסיבות האילו לא היה סיכוי לשיער והאיפור המושקעים שלי להישאר במצב צבירה מוצק והכל הפך מהר מאוד לעיסה דביקה ובלתי חיננית.

ככה זה נראה דקות ספורות אחרי שהגעתי למתחם שבוע האופנה...

הייתי בחברה טובה והצלחתי ליהנות, כפי שניתן לראות בתמונות, אבל אל תיתנו לחיוכים שלי להטעות אתכם. היה לי חם מאוד מתחת לחצאית הטוטו עטורת השכבות הזו שעשתה הסבה לשמלת סטרפלס וגם השיער שלי שספג מכת חום ולחות הצליח להכפיל את נפחו תוך דקות בודדות.
.
וככה זה נראה כשהגעתי הביתה בלילה...


בשלב הזה כבר היה לי הרבה פחות חם, כמובן, אבל השיער כבר איבד כל כיוון ושכח לגמרי שמסלסל איכותי בא עימו במגע צמוד שעות ספורות לפני כן. ועל האיפור שנמס אני בכלל לא מדברת.
מלבד החום שאיים לחסל את כולנו באותו הערב, המקום עצמו נראה יפה מאוד וגם את זה צריך להגיד ולהראות.
אחרי טראומת החום מערב הפתיחה החלטתי שאני מוותרת על יום התצוגות הראשון ונותנת לגוף שלי להתאושש ולהצטנן קצת בבית מול עבודות המחשב הרבות שחיכו לי.
אחרי הפוגה של יממה ממתחם שבוע האופנה, ביום שלישי בבוקר (יום התצוגות השני), הרגשתי שאני מוכנה להגיע למקום שוב ולספוג קצת אופנה.


יום התצוגות השני היה פחות חם מערב הגאלה ויותר מהנה ממנו. בשעות היום המתחם היה פחות עמוס, באולם התצוגות חילקו מניפות שעזרו לנו בהתמודדות עם החום והחברות המקסימות שאיתן ביליתי הפכו את היום למהנה במיוחד. בנוסף להווי החברתי המוצלח, נהניתי ביום התצוגות השני גם מאופנה ישראלית איכותית. נכנסתי לתצוגות של דורין פרנקפורט, סאמפל, מלי דהן נילי בן סימון ולירון יצחקוב ולתצוגה של "נובוריש דוג" מאת מעוז דהן.


אם לשפוט על פי טעמי האישי, התצוגה המנצחת של שעות הבוקר היא ללא ספק התצוגה של לירון יצחקוב. כל הפריטים הצבעוניים עם דגש על הוורוד לגווניו, לגמרי עשו לי את זה.

בשעות הערב התקיימו עוד שתי תצוגות, התצוגה של ירון מינקובסקי והתצוגה של מרסלו ברולון ולקראתן הלכתי להתרענן ולהחליף בגדים.בסופו של דבר נשארתי רק לתצוגה של ירון מינקוסבקי שהייתה תצוגה משגעת.לתצוגה האחרונה של מרסלו ברונו כבר לא החזקתי מעמד. העייפות שהצטברה בגוף שלי והעומס שהצטבר במתחם בשעות הערב הכניעו אותי והחלטתי שאני חוזרת הביתה. 

אחרי החוויה החיובית ביום התצוגות השני החלטתי לחזור למתחם גם ליום התצוגות השלישי והאחרון. וזהו האאוטפיט שהתלווה אליי.נכנסתי לתצוגות של שני צימרמן, תצוגת ה- UPCOMMING DESIGNER, סבינה מוסייב, אווה אלנקרש למותג "CLOTHE" ועידן לרוס.
בכל התצוגות של היום האחרון הציגו קולקציות שאהבתי מאוד. הקולקציה של שני צימרמן מדהימה, בתצוגה של המעצבים הצעירים ראיתי הרבה מאוד פריטים שהייתי שמחה לאמץ למלתחתי באותו הרגע ממש והתצוגה של עידן לרוס הציגה קולקציה מושלמת.
החלק המשמח ביותר בתצוגות של היום הזה היה להכיר מעצבת חדשה שטרם הכרתי, אווה אלנקרש. מעצבת מוכשרת עם קולקציה נפלאה הנמכרת במספר חנויות בארץ. לגמרי התאהבתי ביצירות שלה ובהזדמנות הראשונה אאמץ אחת (או כמה) מהן למלתחתי.

כמו ביום הקודם, גם את יום התצוגות האחרון ביליתי עם חברות אהובות ובאווירת סיום קורס (=סיום שבוע האופנה) שכולנו חווינו, השתעשענו לנו בין תצוגה לתצוגה. בין היתר החלטנו לבדוק את האקססוריז שקישטו את המתחם ואני כמובן בחרתי לבדוק האם כתר הנסיכות המנצנץ שהיה שם מתאים לי ולאאוטפיט שלבשתי ;-)בשעות הערב הרגשתי שמיציתי את העניין והחלטתי לוותר על שתי התצוגות האחרונות ולחזור הביתה. בהתאם גם וויתרתי על החלפת הבגדים המתוכננת והאאוטפיט החגיגי שהבאתי איתי לשעות הערב יאלץ להמתין לשעתו היפה באירוע הולם אחר.
בכך תם לו שבוע האופנה לשנת 2015 שבהחלט אני יכולה לומר עליו שהיה שונה מאוד משני שבועות האופנה הקודמים בהם נכחתי. נחכה ונראה מה יהיה בפעם הבאה (אם תהיה פעם הבאה?!).

שיהיה לכולכם שבוע נפלא ואופנתי!
נשיקות,
ורד.

You Might Also Like

2 תגובות

  1. מהממת!!! היה כיף לאבד את זה לקראת סוף היום השלישי 😉

    ReplyDelete
  2. יופי של סקירה. מאוד אהבתי את הלוקים שלך לכל אחד מהימים.

    ReplyDelete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook