2014

ממתקים של לנקום - Lancôme goodies

7/07/2014 05:58:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style - ממתקים של לנקום

שני מוצרי איפור חדשים נשלחו אליי לסקירה, שניהם של לנקום ושניהם ורודים. יאיי, כבר התחלה מעולה! אני מודה שהמראה החיצוני של שניהם כבש אותי עוד לפני שבכלל התנסיתי בהם וכשהגעתי לשלב ההתנסות הייתי משוחדת לגמרי. לא משנה אילו ביצועים הם יפגינו, חשבתי לעצמי, העיקר שהם שלי ומקשטים לי את שידת האיפור. כמובן שכיאה ללנקום, גיליתי מהר מאוד שמלבד "הקנקן" היפה גם מה שיש בתוכו מוצלח.
שני המוצרים שהצטרפו בשמחה רבה לשידת האיפור שלי הם סומק וגלוס.

בלוג אופנה Vered'Style - ממתקים של לנקום

סומק BLUSH SUBTIL

בלוג אופנה Vered'Style - ממתקים של לנקום

סדרת הסמקים הקלאסית של לנקום, ה- BLUSH SUBTIL, הוחלפה לאחרונה ב- 8 גוונים חדשים. הגוון שהתקבל "בלשכתי" הוא 031 PEPITE CORAL, גוון ורוד-קורל מקסים. על פי דבר החברה, מדובר בסומק עמיד לאורך זמן המעניק לפנים מראה זוהר וקורן. בפועל, זה בדיוק מה שהוא עושה. אבקת הסומק מלאה בחלקיקי שימר זעירים ביותר המעניקים לעור ברק עדין ויפה. מגע הסומק משיי וחלק ויש לו פיגמנט נהדר, לכן מומלץ בשלב הראשון לאסוף כמות קטנה של חומר ולטשטש לתוך העור. אם רוצים צבע מודגש יותר אפשר להוסיף שכבה נוספת ולבנות את הגוון בשלבים. עמידות הסומק טובה, הוא שרד עליי במשך יום שלם וכאשר הצבע התחיל לדהות בסוף היום, הברק העדין והיפה עדיין נשאר הלחיים, עד לשטיפת הפנים.


בלוג אופנה Vered'Style - ממתקים של לנקום

מחיר הסומק - 277 ש"ח.
ניתן להשיג ברשתות הפארם סופר פארם, ניו פארם, אפריל, והמשביר לצרכן.

גלוס LIP LOVER

בלוג אופנה Vered'Style - ממתקים של לנקום

לאחרונה השיקה לנקום קולקציית גלוסים חדשה במגוון צבעים המעניקים לשפתיים לחות, נוחות וברק. סדרת ה- LIP LOVER מציעה 15 גוונים בפורמולה המעניקה נוחות של באלם, צבע של שפתון וברק של גלוס. הגוון שאני קיבלתי הוא ROSE GRACIEUSE 353 - ורוד מלא חן, וכשמו כן הוא. ורוד עם רמז אדום-כתום מהמם. לשפתון אפליקטור נוח בצורת חץ מאורך ומחודד בקצה המאפשר משיחת השפתון בקלות ובדיוק רב.


בלוג אופנה Vered'Style - ממתקים של לנקום

השפתון בעל ניחוח נפלא של פרח הורד עם רמיזה של וניל ופטל - תענוג לשפתיים ולאף כאחד. גוון הגלוס נמס ומתמזג עם הצבע הטבעי של השפתיים ונראה כאילו הוא רק הדגיש והעמיק את הצבע הטבעי של השפתיים והוסיף להן ברק. את הברק ניתן לבנות ולהגביר שכבה אחר שכבה, ועם זאת המרקם אינו דביק כמו גלוסים אחרים שאני מכירה. בהתחלה יש הרגשת דביקות קלילה שחולפת זמן קצר לאחר המריחה. עמידות הגלוס איננה גבוהה. עם כוס השתייה הראשונה לאחר המריחה התחילה דהייה גם של הברק וגם של הצבע ואת הארוחה הוא כבר לא הצליח לשרוד. שליש מהפורמולה של הגלוס מורכבת מחומרים מלחחים ומרככים המזינים את השפתיים והתחושה בעת המריחה ואף לאחר שמסירים את הגלוס, נעימה במיוחד. לבקבוקון הגלוס חלון מובנה שקוף המאפשר לראות את הגוון בבירור ופתיחת הבקבוקון נעשית באמצעות לחיצה על הכפתור הקטנטן המובנה על האריזה. אני באופן אישי מתה על הדברים הקטנים האלה שהופכים את השימוש למהנה ונוח יותר.
מחיר הגלוס - 155 ש"ח.
ניתן להשיג ברשתות הפארם סופר פארם, ניו פארם, אפריל, והמשביר לצרכן.

שיהיה לכולכם המשך שבוע ורוד וזוהר!
נשיקות,
ורד.
You Might Also Like

3 תגובות

  1. הסומק נראה פשוט קייצי,קליל ועם אריזה יפייפיה.

    יובל
    SugarF2.blogspot.co.il

    ReplyDelete
  2. מקסים! אחלה של גוונים, מתה לראות עלייך

    ReplyDelete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook