FOX

פוקס טוטאל לוק

10/08/2013 10:28:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

פוקס היא לא אחת מרשתות האופנה שמגיעות לבקר כאן באופן תכוף. בארון שלי יש נציגות דלילה ביותר של הבגדים הנמכרים ברשת, ואני חושבת שאפשר לספור על כף יד אחת את מספר הפריטים "הפוקסיים" שנראו בבלוג. לעיתים נדירות קורה שאני מוצאת ברשת פריט ממש מעניין ורוב הבגדים שיש לי משם הם פרטי בייסיק לשימוש ביתי. ודווקא בשבת האחרונה, כשיצאנו לאירוע, הרכבתי אאוטפיט שכולו פוקס. זה קרה בפוקס (עם שורוק)!בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

בלוג אופנה Vered'Style פוקס טוטאל לוק

ביום שבת בצהריים יצאנו לארוחת שבת חתן של בן משפחה קרוב שמתחתן השבוע (אמאל'ה, אין לי מה ללבוש!). באופן מאוד לא אופייני לא תכננתי מראש מה אלבש וכשהגיע הרגע לא היה לי כוח וחשק להתפנפנן (הייתה לי סיבה טובה לכך אבל אני לא אכנס לזה עכשיו אז תצטרכו להאמין לי. ראיתם שהייתי עם נעליים שטוחות אז אתם בטוח מאמינים לי!). הבסיס שממנו החלטתי להתחיל את האאוטפיט היה החצאית שבתמונות. יום לפני זה מצאתי אותה בחנות פוקס הקרובה לביתי, כשחיפשתי שמלה חדשה לנועל'ה שלי, והמאורע של שבת בצהריים נראה לי כמו תזמון נהדר לחנוך אותה. כדי לא ליצור לוק כבד ושמרני מדי, החלטתי לצרף לחצאית גופיה (זו אומנם שבת חתן אבל אני פסחתי על שלב בית הכנסת והגעתי באיחור אופנתי ישירות לארוחת הצהריים במסעדה). בהתחלה כן ניסיתי לשדך לחצאית כמה חולצות עם שרוול קצר אבל כל השילובים שניסיתי נראו לי "דוסי שיק", שזה דווקא בסדר לפעמים רק שבאותו היום לא הייתי במוד לזה. אז החלטתי ללכת לכיוון של גופיה. כשחיפשתי בארון אחת שתשלב טוב עם החצאית, מצאתי את האדומה שבתמונות. גופיה של פוקס שנרכשה בשנה שעברה בתור בגד בית קייצי אך לעולם לא נלבשה!? מדדתי אותה עם החצאית וראיתי שזה לא נראה כאילו הרגע יצאתי מהמיטה בלי להחליף חולצה, אז החלטתי שהיא באה איתנו למסיבה. למזלי עוד היה מספיק חם כדי שאוכל לעשות את זה. מאז הדברים "קצת" השתנו והקור העז שתקף את מחוזותינו בתחילת השבוע שבש לי את התכניות האופנתיות לחתונה. האירוע יתקיים בגן פתוח והשמלה הקצרצרה שתכננתי ללבוש (לשם כן הכנתי אאוטפיט מראש), כבר לא באה בחשבון. אז עכשיו תסלחו לי אהוביי, אני חייבת לסיים את הפוסט ולרוץ לחפש לעצמי שמלה חדשה ללבוש. תאחלו לי בהצלחה!
נפגש כאן בקרוב עם סרטון חדש ואולי בהמשך גם עם אאוטפיט החתונה...

שנפגש רק בשמחות!
נשיקות,
ורד.

תודה לבעלי היקר טל על התמונות!

חצאית וגופיה/ FOX, סנדלים/ RUNWAY collection תיק/ GUESS, משקפי שמש/ TOP TEN, צמיד/ Vered'Store


You Might Also Like

6 תגובות

 1. יפתי, כמה גאוני לשלב אקססוריז בצבע חול זהוב לאאוטפיט שחור-אדום. בחיים בחיים לא הייתי רוקחת שילוב כזה, ואני דווקא כן נמנית על רוקחי השילובים ההזויים לטובה... כאילו, בגלל שהנעל מבחינתי היא בקטגוריית החומים, היא לגמרי לא בטבלת השילובים שיתאימו לשחור-אדום...זה רק מראה כמה לפעמים אנחנו מקובעים וכמה שהתחום הזה של לבוש והנעלה יכול לאפשר לכל הציפורים שלנו להתעופף החוצה... טוב, אחרי שסיימנו את פינת חיים נחמן ביאליק, אזכיר לך - למקרה שהדבר פרח מזכרונך - כי יש לנו את אותן הנעליים, ולכן, מן הסתם, אני מאד אוהבת אותן. החצאית מקסימה ולא הייתי מאמינה שנרכשה בפוקס (אגב, את אותה חצאית ב ד י ו ק יש גם ב- H&M). האם היה אותה בעוד צבעים? בH&M יש אותה רק בשחור, ויש לי כבר חצאית שיפון ארוכה בשחור...(אלא מה). מסכנה שלי, איך נתנו לך סתם לרוץ לקנות שמלה קצרצרה ועכשיו את נאלצת לרוץ לקנות עוד אחת, קצת פחות קצרצרה (דמעות, הרבה דמעות, של אושר...). לא יכולה לחכות לראות מה תלבשי. ולא, לא אשאל אותך למה לא תלבשי את הגלביה מארצנו הקטנטונת. שאלה מטופשת - כל עם ישראל ראה אותך איתה, מה, השתגעת?!
  חחחחחחולה עליך, חחחחולה.

  ReplyDelete
  Replies
  1. ברור שני זוכרת שיש לך את אותן הנעליים! אני גם זוכרת שההפלגה אליה יצאתם בסמוך לאחר יום השופינג במסגרתו נרכשו הנעליים, הייתה "תירוץ" מצוין לרכוש לעצמך אותן (כאילו שאת זקוקה לתירוצים....)
   גם אני הייתי בשוק כשמצאתי את החצאית הזו בפוקס וכמובן שגם אני שאלתי אם יש אותה בעוד צבע (כמה שאנחנו צפויות בשאלותינו הזהות!!), אבל לצערי הרב התשובה שקיבלתי הייתה שלילית :/ אז אין טעם לרוץ לחפש שם אחת, כי הרי ברור ששחורה כבר יש לך, לא ציפיתי שיהיה אחרת!
   ראית איך גרמו לי ללכת לרכוש שמלה חדשה!? ממש התעללות!! אגב, זו שתכננתי ללבוש היא ההיא של מנגו בצבע מנטה עם פאייטים כסופים (ראינו אותה יחד ואמרתי לך שיש לי כזו, כשהיינו באותו יום מהנה שבו נרכשו הנעליים). היא קצרה ועם גב חשוף וזה עלול להיות "קצת" בעייתי במזג האוויר הזה. אני אמות שם! אבל אם יהיה פחות קר מאתמול ושלשום (כפי שצפוי) יש עוד מצב שאלבש אותה כי היא עדיין לא נלבשה וממש בא לי עליה. חוץ מזה שעוד לא מצאתי אחת חדשה :-( וטוב מאוד שלא שאלת למה אני לא לובשת את הגלביה. מזלך! ועכשיו אני באמת יוצאת לחיפוש נוסף אחר שמלה חדשה ראויה.
   מתה עלייך מהממת שלי! מתגעגעת נואשות!!!

   Delete
 2. אדום כל כך יפה לך! ♥ אהבתי את השילוב עם הנעליים השטוחות והחצאית הארוכה. הצמיד מהבוטיק שלך מקסים!
  חח..אהבתי שאמרת שאין לך מה ללבוש לחתונה... P:
  מחכה בקוצר רוח לראות מה נבחר בסוף וכמובן לסרטון :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה אוהבה!!!
   כיף לשמוע שאהבת :-)
   נשיקות בובה <3

   Delete
 3. ורד באמת מפתיע שהחצאית של פוקס. אני הפסקתי מזמן לרכוש שם פריטים למעט בייסיק, וגם את זה אני כבר לא עושה כי הבדים ככ לא איכותיים. לכן זה מפתיע, לפחות אותי. השילוב עם הגופיה יצא מקסים! שבוע טוב שיהיה! נשיקות.

  ReplyDelete
  Replies
  1. מסכימה עם כל מילה בנוגע לפוקס יקירה!
   גם אותי החצאית הפתיעה. ואפילו מאוד ;-)
   שמחה לשמוע שאהבת את התוצאה הסופית.
   תודה אהובה ונשיקות <3

   Delete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook