GRIP

חוזרים לבית הספר בסטייל - Back to school, teachers Style

8/28/2013 11:13:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

את הפוסט היום אני מקדישה לאחת הקוראות המקסימות שלי, מורה במקצועה, שפנתה אליי עם בקשה מיוחדת - לראות ולשמוע איך לדעתי מורה יכולה להתלבש בסטייל גם תחת הקודים האופנתיים "הנוקשים" שהמקצוע מחייב. כמובן ששמחתי מאוד לקבל את הבקשה, הרעיון נשמע לי נהדר ושמחתי לקחת על עצמי את ביצוע המשימה ולהפוך את חדר המורים לשיקי מתמיד :-).
התכנון היה לפרסם את הפוסט כבר לפני כמה ימים, טרם פתיחת שנת הלימודים, אבל עניינים רפואיים עם הבן הקטן שלי (ששוב עושה בעיות) גרמו לעיכוב ולהיעדרותי הממושכת מהבלוג ומכל מדיה חברתית אחרת. בכל אופן, החופש הגדול עוד לא באמת נגמר והחזרה "האמיתית" לבית הספר תתרחש רק בחודש הבא, לאחר שתסתיים שרשרת חגי תשרי הבאה עלינו לטובה. אז כל מורה או כל בעלת תפקיד אחר עם קוד לבוש דומה, מוזמנת להתרשם מהפוסט, לשמוע את דעתי, לקבל כמה טיפים בסטיילינג אישי ולקבל השראה מהאאוטפיטים המוצעים. והכי חשוב, שתהיה לכולנו שנה מוצלחת ומלאה בסטייל!"הכללים" לאאוטפיט המורתי שעל פיהם נתבקשתי לבצע את המשימה היו - לא צמוד מדי, לא חשוף מדי, לא שקוף, חלק תחתון באורך הברך לפחות, עקבים קטנים ותיק גדול שיכול להכיל קלסר, מבחנים, אייפד וכו'... - בקיצור, כל מה שאני לא לובשת :-) הקודים האופנתיים המפורטים מוכרים לי מהמקצוע הקודם בחיי והיו לי בראש המון אאוטפיטים אפשריים, שגם יענו על אותם קודים וגם יהיה בהם איזה טוויסט שיוסיף להם נגיעות של סטייל ועניין. הביצוע לעומת זאת היה קצת יותר קשה! מאז שנטשתי את המקצוע הקודם, זנחתי בשמחה רבה גם את כל אותם קודים "נוקשים" והכנסתי למלתחתי הרבה מאוד פריטים שאינם עונים על הקריטריונים הללו (כל מה שאני כל כך אוהבת ולא יכולתי ללבוש בגלגול המקצועי הקודם). אז פשפשתי בארון לא מעט ובסוף הצלחתי להעלות בחכתי כמה אאוטפיטים רלוונטיים. 


בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל
חולצה/ HOODIES, חצאית/ TNT, תיק/ קסטרו, נעליים/ TWENTYFOURSEVEN, שרשרת/ MANGO

האאוטפיט הראשון עומד בכל הקריטריונים הנדרשים - לא שקוף, לא קצר, לא צמוד וכו'... מאחר ומדובר בשילוב של שני פריטים מאוד בסיסיים, בצבעים חלקים, שהיו יכולים להיות קצת "משעממים" הוספתי אקססוריז מעניינים שישדרגו את האאוטפיט - השרשרת והחגורה. לסיום הוספתי גם נעליים זהובות שם התכתבו נהדר עם האקססוריז וגם היו קצת פחות צפויות מנעליים שחורות למשל.

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל
שמלה/ LASTER, צעיף/ חנות אקססוריז אקראית, סנדלים/ NIL,שעון/ DKNY, טבעות/ H&M   

האאוטפיט השני הורכב גם הוא מפריט מאוד בסיסי - שמלה שחורה באורך מידי. את העניין שבו הוסיף הצעיף האדום והמנומר (נשמע טו מאץ' אבל לדעתי לא נראה מוגזם כלל וכלל). להשלמת הלוק הוספתי גם סנדלים אדומים עם עקב קטנטן. את התיק במקרה הזה הייתי שמחה להחליף בתיק בצבע אחר, בצבע ניוד למשל, שישבור קצת את הלוק המאוד שחור-אדום הזה. לצערי, יש לי מעט מאוד תיקים גדולים ולכן נאלצתי "להסתפק" באותו תיק שחור שכיכב בכל האאוטפיטים כאן, אבל אם אתן זקוקות לתיקים גדולים בעבודתכן, הייתי ממליצה לכן להצטייד בכמה תיקים בצבעים שונים ולהוסיף לאאוטפיט המורכב כולו מצבעים אחידים (כולל הנעליים), תיק בצבע שלישי שיוסיף עוד קצת עניין.


בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל

בלוג אופנה Vered'Style חוזרים לבית הספר בסטייל
ג'קט/ ZARA, חולצה/ קסטרו, ג'ינס/ GRIP, תיק ונעליים/ קסטרו, טבעות/ H&M 

האאוטפיט השלישי והאחרון קצת חורג מהדרישות, הג'ינס צמוד (ואפילו מאוד) אבל אני באופן אישי לא חושבת שמורה איננה יכולה להגיע לבית הספר בג'ינס סקיני צמוד. בכל מקרה, מי שזה קצת  יותר מדי בשבילה יכולה תמיד להחליף את הסקיני בג'ינס קצת פחות צמוד. 

אלה הן שלושת הדוגמאות שלי לאאוטפיטים אפשריים למורות. יש עוד הרבה אפשרויות כמובן, יש עוד הרבה גזרות ושילובים שיכולים להתאים וגם באאוטפיטים המודגמים אפשר תמיד לשנות את הצבעים את הגזרות וכו'... הקריטריונים שצריכים להנחות אתכן המורות בבחירת האאוטפיטים לעבודה הם אלה שצוינו לעיל יחד עם עוד כמה נקודות חשובות בעיניי, שגם אותן לקחתי בחשבון כשהרכבתי עבורכן את האאוטפיטים המודגמים -   

1. שהאאוטפיט לא ימשוך יותר מדי תשומת לב - זה אומנם מנוגד לגישה הבסיסית שלי שהאאוטפיט צריך להיות מעניין ומיוחד, אבל במקרה של מורה שעומדת מול תלמידיה אני לא חושבת שכדאי שהבגדים של המורה הם יהיו אלה שימשכו את תשומת לב התלמידים ועדיף שהם יתרכזו בחומר הנלמד :-)
2. את העניין של האאוטפיט אפשר וכדאי להוסיף מכיוון האקססוריז, כאמור, אבל חשוב לזכור שלא כדאי שהתכשיטים יהיו גדולים ומאסיביים מדי ועדיף שלא ירשרשו. לכן כשמדובר בצמידים עדיף לענוד אחד על כל יד - כמה צמידי מתכת או פלסטיק על אותה יגרמו לרעש והסחת דעתם של התלמידים בכל פעם שהמורה תזיז את ידה.
3. מבחינת הצבעים - שחור, אפור, חום ולבן תמיד יעשו את העבודה, אבל גם צבעוניות לא תזיק. אני לא חושבת שיש צבע מסויים שאסור למורה ללבוש, הכל אפשרי בעיניי ומה שיהפוך את האאוטפיט למכובד והולם את המקצוע זה השילוב הנכון בין הפריטים. חולצה אדומה מלאת נוכחות למשל, כדאי "לעדן" עם ג'ינס או מכנס שחור.
באופן כללי תזכרו שכחול הוא צבע שמשדר סמכות ובטחון עצמי ולכן הוא מומלץ, סגול הוא צבע מעולה שמשדר אנרגיות נהדרות, ירוק קצת פחות מתאים כי הוא משדר קצת "שאנטי" אבל הוא אפשרי כמובן, בשילוב עם השחור הסמכותי והנוקשה למשל.
4. נקודה חשובה בעיניי לא פחות היא טיפוח. ישנן שלוש קצוות שחייבות להיות מטופלות - שיער, ציפורניים ונעליים. שיער נקי, צבוע ומסורק, ציפורניים מטופחות ונעליים נקיות שתואמות את הסגנון הכללי של האאוטפיט. בנקודה הזו אני לא מהווה דוגמא ומופת עם השורש הבלתי צבוע בעליל של שערי. אל תיקחו ממני דוגמא ותסלחו לי שהחופש שלכן המורות גזל לי את כל הזמן ולא איפשר לי להגיע למספרה :-)


שיהיה לכולכם סוף שבוע מקסים ושנת לימודים פוריה ומצלחת לכל התלמידים והמורים!
נשיקות,
ורד.

תודה לבעלי היקר טל על התמונות!

You Might Also Like

14 תגובות

 1. יקירתי, קודם כל התגעגעתי, ואני ממש מצטערת שהקטן שוב עושה צרות. מקווה שיחלים במהרה.
  שנית - לא יכולת לכתוב פוסט שיתאים לי יותר, כמו שאת יודעת גם אני נמצאת בדיוק באותן מגבלות נוקשות של לבוש לעבודה, וכל כך משמח אותי לקבל רעיונות מקסימים כל כך . שני האאוטפיטים העליונים ישר נכנסים לרשימת האופציות שלי, עם השלישי יש לי קצת בעיה כי אני גם לא לובשת ג'ינס לעבודה, אבל לאירועים יומיומיים אחרים הוא בהחלט מתאים!
  הסנדלים של טוונטיפורסבן הם פשוט הברקה, כשהייתי באילת קניתי שני זוגות כאלו, כל כך שמחתי למצוא אותם במידה 35, והן נוחות בטירוף. אני כמובן קצת יותר שמרנית ממשך אז קניתי בשחור ובחום, ואחר כך הצטערתי שלא לקחתי את הטורקיז המעלף שיש להם...
  לגבי התיק, זה בדיוק מה שעשיתי, קניתי לי כמה תיקים בצבעים שונים ואני מחליפה בהתאם לאאוטפיט היומי.
  יקירתי שתהיה לנו שנה טובה, מתוקה והמון המון בריאות!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. היו'ש אהובתי, גם אני התגעגעתי!!
   הקטנצ'יק מרגיש יותר טוב עכשיו. תודה!
   אני שמחה שהפוסט "מדבר" גם אלייך ואל קוד הלבוש המקצועי שלך, ושיכולתי לתת לך רעיונות :-)
   הסנדלים של טוונטי באמת משהו ואיזה כיף שמצאת במידה הפטיט שלך!! אני קצת פחות נועלת אותם בגלל העקב הנמוך אבל הם בהחלט עוזרים לי בימים של עמידה ממושכת על הרגליים. אמא שלי לא נועלת עקבים בכלל והיא כל כך אהבה אותם שקניתי לה זוג כזה במתנה (גם בזהב) והיא הולכת איתם לאירועים. באמת חבל שלא קנית גם את הטורקיז. ראיתי אותם בעונה והם היו הורסים! לא נורא, בפעם הבאה (זה דגם שחזר על עצמו שתי עונות ברציפות בגלל שהוא היה כל כך מוצלח, אז אולי גם בקיץ הבא יהיה אותו ואז "תשתוללי" עם הצבע :-))
   לא היה לי ספק שאת מאלה שיש להן תיקים בכל הצבעים! :-)
   נשיקות יפתי ושנה מדהימה ובריאה!!!

   Delete
 2. ממי, אני כל כך שמחה שחזרת! כל כך קיוויתי שזה לא מה שכתבת פה ובאינסטוש (החזרתי לך תגובה) אבל טוב שהעניינים חזרו למסלולם ואת חזרת להפציץ כרגיל. :-) שבאמת תהיה לכולנו שנה טובה, מלאת בריאות ובטחון, אושר ושלווה והרבה סטייל ושיק. נשיקות! הדר.

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה הדרי אהובה!!! כבר כתבתי לך באינסטוש עד כמה אני מעריכה את הדאגה וההתעניינות ואני חייבת לחזור ולהגיד את זה שוב. אין כמוך!!!
   אמן שתהיה שנה מוצלחת ובריאה לכולנו וכמובן מלאה בסטייל ובהרבה (מאוד!) בגדים חדשים :-)
   נשיקות אהובה וסופ"ש מקסים <3

   Delete
 3. יפה שלי, קודם כל, נתחיל בזה שאשרי תלמידי ישראל שאינך מורה, כי אחרת כל ילדינו סופם שיסיימו את בית הספר בורים ועמי ארצות, כי מי יכול להתרכז אם את המורה?!
  שנית, רקחת 3 אאוטפיטים קלאסיים, אבל עם טוויסט. שזה מה שמוכיח שאפשר להיות חננה, ולהתלבש כמו חננה, אבל בכיוון יותר קולי...את נראית מהממת בכל אחת ואחת מהחלופות. אפרופו מקצועך הקודם, שהוא מקצועי הנוכחי, הרי שלמעט כאשר יש לי דיונים בבית משפט, אני מגיעה לעבודה ככל העולה על רוחי (וזה בד"כ כמו לחתונה של בת אחותי...), ולמזלי, כולם כבר התרגלו ואף אחד לא מרים גבה כשאני עושה catwalk במסדרון...
  גיסתי מורה והיא בהחלט practices what you preach, היא מתלבשת מאד קלאסי, אבל תמיד עם טוויסט ועם נגיעות צבע, ובכלל, היא הגיסה המדהימה ביקום!
  חחחחח, הערתך לעניין השורש, אכן יורדת לשורשו של עניין, אבל את יכולה להרשות לעצמך, כי מי יתעסק בזוטות האלה, כשעומדת מולנו אושיה של טוב טעם ויופי?!
  ולסיום, נשיקות וחיבוק לפחזנית!

  ReplyDelete
  Replies
  1. כפרה עליך!!! אני מקווה שאת כבר עד כמה אני משוגעת על התגובות שלך. את הורסת אותי!!!
   באמת מזל שאני לא מורה, ולא בגלל הבגדים שהייתי לובשת לכיתה אלא בגלל שאין לי מספיק סבלנות לזה. אחרי שני שיעורים הייתי בורחת מהכיתה ונוטשת את התלמידים לעשות שם מה שבא להם. ואז הם באמת היום מסיימים את בית הספר בורים ועמי ארצות חחחח
   שמחה לשמוע שהאאוטפיטים לטעמך ולגבי האאוטפיטים "המקצועיים" שלך - בכלל לא היה לי ספק לגבי טיבם!! ולמה שמישהו ירים גבה?! אני בטוחה שהנשים והגברים כאחד נהנים מהאאוטפיטים ההורסים שלך (טוב נו, אולי הנשים קצת מקנאות אבל הגברים בטוח מחכים לבואך בכל בוקר. דרור, אם במקרה ביקרת כאן - עמך הסליחה!!!) את בטח יכולה לתאר שגם אני הייתי מגיעה לעבודה הקודמת שלי כאילו אני "קופצת" לאירוע מיד בסיומה, אבל עדיין היה לי קשה בגלל החיבה הגדולה לחצאיות ושמלות קצרצרות שלא ממש יכולתי להביא לידיי ביטויי במשרד או בבימ"ש :/
   שאפו לגיסתך. זה לא מובן מאליו! מאוד קל להישאב לקוד לבוש נוקשה ומשעמם והיצירתיות והעניין שהיא מוסיפה מבורכים. ובנוסף לזה היא גם הגיסה הכי מדהימה ביקום?? שלמות!!
   ושום מילה נוספת על השורש שלי חחחחחח
   נשיקות וחיבוקים וירטואליים (בינתיים!) אהובתי!!!
   יש לך ד"ש מהפחזנית (אגב זה שם מועלה. מתאים לו בול!)
   סופ"ש מקסים אהובתי <3


   Delete
 4. איזה רעיון מקסים! אמא שלי מורה באוניברסיטה ותמיד בשופינג יש לנו את הדיון הזה של מה אפשר ומה פחות. נוסיף לכך את המזגנים החזקים והעובדה שהיא כבר לא בת 30 ולפעמים צריך ממש סיעור מוחות כדי להרכיב משהו אופנתי עם אמירה אישית.
  בכל מקרה אני ממש התחברתי ללוק השלישי שהוא סופר קולי בלי קשר למורה בכלל, והראשון שהוא סופר הולם. השני קצת כבד מבחינתי ואולי מדי חגיגי בגלל שילוב הצבעים.
  מתגעגעת ואוהבת!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה יפתי!!! הקרדיט על הרעיון הוא לקוראת המתוקה שלי :-)
   וואווו, מרצה באוניברסיטה?! כבוד. זה בהחלט מקצוע שמחייב מחשבה מעמיקה בנושא הבגדים, מכל אותן סיבות שמנית. איזה כיף לה שיש לה אותך!!
   אני חייבת להגיד לך שאם היו שואלים אותי איך הייתי מדרגת את האאוטפיטים המורתיים שהרכבתי כאן, הייתי מדרגת אותם בדיוק כמו שאת עשית. השלישי היה האהוב עליי ביותר, את הראשון הייתי מגדירה כמתאים מאוד לדרישות ואת השני כהכי כבד והכי פחות אני.
   נשיקות וחיבוקים אהובה שלי <3
   מקווה שנפגש בקרוב!

   Delete
 5. כמובן שכל אאואפיט מתאים לך בצורה מושלמת! הכי אהבתי את האחרון עם הג'ינס והז'קט הלבן כי זה הכי הסגנון שלי וגם כי הוא הכי צעיר ומדליק :)
  נשיקות ושנה טובה אישה יפה ומוכשרת שכמותך! מקווה שהכל בסדר עם הקטן ומאחלת הרבה בריאות ושלווה.
  היה לי כיף מאוד להפגש ומקווה שנתראה שוב בקרוב ♥♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה מהממת!
   גם בעיניי האאוטפיט האחרון הכי מוצלח והוא הכי אני :-)
   הקטנצ'יק בסדר עכשיו. תודה רבה על הדאגה!!!
   ממש שמחתי שיצא לנו להיפגש לאחרונה ומחכה בקוצר רוח למפגש נוסף בקרוב.
   שנה מקסימה ומוצלחת נסיכה <3

   Delete
 6. dear,
  i am jhon frank and i am unable to understand your language of blog but i am sure that what ever you want to say i can easily understand through blog's pictures,
  you are so cute and beautifull

  Buy Hollywood Celebrity Jackets | Follow me on my blog

  ReplyDelete
 7. בובה אם היו מורות שנראות כמוך מערכת החינוך הייתה נראית אחרת לגמרי:P
  אני לא מורה, אבל מאמצת את כלל השילובים שיצרת.

  ReplyDelete
  Replies
  1. חחח תודה אהובתי!
   אשמח שתאמצי. זה בהחלט לא למורות בלבד :-)
   נשיקות <3

   Delete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook