2012

יום הולדת שנה לבלוג!!!

2/28/2013 08:22:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!

הפוסט היום הוא אחד המשמחים והמרגשים ביותר שכתבתי. היום, לפני שנה בדיוק, פרסמתי כאן את הפוסט הראשון שלי. גם אז בדיוק כמו היום, עשיתי זאת בהתרגשות גדולה אבל אז, בשונה מהיום, עוד לא היה לי אתכן קוראות ועוקבות יקרות שלי. לפני שנה עוד לא ידעתי כיצד הבלוג יתפתח, אם בכלל, את מי תעניין האהבה המטורפת שלי לאופנה, מי בכלל ירצה לשמוע על ההתרגשות שלי מכל פריט אופנתי חדש ומי לעזאזל ירצה לראות מה לבשתי??! לאט לאט הצטרפתן לכאן אחת אחרי השנייה, התעניינתן במה שיש לי לומר ולהראות לכן והפכתן את השנה האחרונה לאחת המפתיעות, המענגות והמרגשות בחיי! כל קוראת חדשה, כל תגובה מפרגנת וכל שאלה אופנתית שהפנתן אליי - הן שחיזקו את ידיי וגרמו לי להבין שאני בדרך הנכונה. כל אחת ואחת מכן נתנה לי את הרצון להמשיך לעשות את מה שאני עושה ואת הרצון לעשות את זה טוב יותר בפעם הבאה. אז תודה ענקית לכולכן על שנה מדהימה ורק שתדעו, בלעדיכן כל זה לא היה קורה!
אחרי שנה שלמה יחד, נראה לי שהגיע הזמן לספר לכן איך הכל התחיל, מה קרה "מאחורי הקלעים" בשנה החולפת ואיך הגענו עד לרגע המרגש והבלתי ייאמן שבו הבלוג חוגג שנה.


מעולם המשפט לעולם האופנה
מי שעוד לא יודעת, את חיי המקצועיים לא התחלתי בעולם האופנה. מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי אופנה והיא הייתה חלק נכבד מחיי אך לא חשבתי להפוך אותה למקצוע. כמו כל ילדה טובה הלכתי לעשות תואר, למדתי משפטים ועבדתי כעורכת דין כמה שנים. אחרי תהליך לא קצר שעברתי עם עצמי ובמהלכו הבנתי בכל יום יותר ויותר עד כמה חשוב לי להתעסק בדבר שאני הכי אוהבת, החלטתי לעשות הסבה מקצועית ולעזוב את עולם המשפט לטובת עולם האופנה. את הדרך החדשה התחלתי בלימודי סטיילינג בשנקר, במטרה להיכנס לתחום "ולראות לאן זה מתפתח משם". ברגע שהגעתי לשנקר הרגשתי שהגעתי הביתה והיה לי ברור שעשיתי את הבחירה הנכונה. זה מה שאני רוצה לעשות "כשאהיה גדולה" - לקום בכל בוקר ולהתעסק באופנה.

כך זה נראה לפני המהפך


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
עם מירב אהובתי ביום ההסמכה

איך נולד הבלוג ולמה
המחשבה לפתוח בלוג התרוצצה לי בראש הרבה לפני הלימודים בשנקר. בצניעות רבה אני אומר שתמיד היו שואלים אותי בעבודה או אפילו ברחוב, מאיפה קניתי פריט מסויים שלבשתי והייתי מקבלת הרבה מחמאות על סגנון הלבוש שלי ועל הפריטים "המיוחדים" שיש לי בארון והשילובים "המעניינים" שאני עושה איתם. תמיד שמחתי לספר לכולן מאיפה קניתי כל דבר ונהניתי מהאפשרות להעביר את המידע האופנתי הלאה. המחשבה שאוכל לפתוח בלוג משלי ולשתף בו כמה שיותר נשים בכמה שיותר אינפורמציה אופנתית, קרצה לי מאוד. התרגשתי מהמחשבה שאוכל לתת השראה לנשים אחרות ואולי אפילו לגרום לאילו שקצת פחות מתחברות לעניין להידבק "במחלה" שלי, לגרום להן להכיר בחשיבות שיש לאופנה ולהתחיל לחבב אותה. בשלב זה עוד לא הרגשתי מספיק מקצועית כדי לעשות משהו כזה ולמען האמת, גם עוד לא היה לי את האומץ. הלימודים בשנקר הם שנתנו לי את הביטחון בעצמי והחלטתי "ללכת על זה". הבעיה היחידה שעמדה על הפרק אז הייתה חוסר היכולת הטכנית שלי להוציא את "המיזם" לפועל. אני מודה ומתוודה שאני אחד האנשים הכי פחות טכנולוגיים שיש ולשמחתי ומזלי, בעלי האהוב טל הוא בדיוק ההיפך. הוא איש מחשבים מוכשר, עם ראש מדהים. הוא אדם מאוד יצירתי, חובב אתגרים טכנולוגיים וכל הזמן מחפש להתפתח וללמוד דברים חדשים (בזכות כל אילו אנחנו נמצאות כאן היום). אהובי, שלא הכיר את עולם הבלוגים, נרתם לעניין והלך איתי ידי ביד ועזר לי להגשים את החלום. הוא למד על בוריו את החלק הטכני של הבלוגוספירה, קרא ובדק מה עושים ואיך עושים, הפך כל שאיפה עיצובית שהייתה לי בראש למציאות והעלה את הבלוג לאוויר. בדיוק לפני שנה, כתבתי ופרסמתי בו את הפוסט הראשון שלי. 


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוף הפוסט הראשון בבלוג - "פורים!?" (אני רוצה להאמין שהשתפרנו קצת מאז...)

מינגלינג בעולם הוירטואלי
בשלבי הקמת הבלוג ותחילת הכתיבה בו עוד לא ידעתי לאן מועדות פניו, איך אוכל לפתח ולחשוף אותו ולאן הוא יוביל אותי. לא הכרתי אנשים מהתחום והם לא הכירו אותי, לא הכרתי באופן אישי אפילו בלוגרית אחת ולא היה לי עם מי להתייעץ. לא ידעתי אם אני פועלת נכון או לא וכל מה שעשיתי, עשיתי מהבטן ומהלב. הדבר היחיד שכן ידעתי הוא שאני צריכה לחשוף את הבלוג לכמה שיותר אנשים (ובעיקר נשים) ולראות אם מה שיש לי לומר בכלל מעניין אותם. עד אז הקשר ביני ובין העולם הוירטואלי היה מקרי בהחלט אבל די מהר הבנתי שהכיוון המתבקש לחשיפה הוא פייסבוק. בימינו, אם אתה לא שם אתה לא קיים. חשבון פייסבוק היה לי כבר שנים לפני הבלוג (טל פתח לעצמו ולי) אבל אף פעם לא ממש התחברתי לעניין ולא הבנתי על מה כל המהומה. לקראת העלאת הבלוג לאוויר ידעתי שללא פייסבוק יהיה לי קשה מאוד לחשוף את הבלוג לקהל גדול ובלית ברירה הכרחתי את עצמי להיכנס לעניין. התחלתי לתפעל את הדף הפרטי שלי ופתחתי לבלוג דף אוהדים. עם הזמן למדתי כמה דברים על העולם הוירטואלי ומהר מאוד נשאבתי לתוכו, התאהבתי בו והתמכרתי (מי היה מאמין שעד לפני שנה וקצת הפייסבוק שלי היה בלתי פעיל בעליל!?). כמובן שהחשיפה בפייסבוק הוכיחה את עצמה וכל פוסט ששיתפתי שם הביא עימו קוראות חדשות ואוהדים נוספים. היום, בדף הפייסבוק של הבלוג יש קרוב ל- 9,000 אוהדים!!! זה מספר מדהים, בלתי נתפס ואני בעצמי לא מאמינה שזה קרה. אני מאושרת עם כל אוהד חדש שמצטרף ואני מודה לכל אחד ואחת מכם באופן אישי ושולחת לכם נשיקות וחיבוקים מעומק הלב. אחרי ההשתלבות בפייסבוק הגיע גם מר גוגל שלאט לאט למד להכיר אותי והתחיל גם הוא לעזור לי עם חשיפה לקהל נוסף. לאחרונה הצטרף לחגיגה הוירטואלית גם מר אינסטגרם. לאגף הוירטואלי הזה הצטרפתי בשלב מאוחר יותר ולאחרונה התחלתי לחבב אותו יותר ולשתף איתו פעולה על בסיס יומי. 


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "השבוע באינסטגרם"
שמלה, שרשרת וקלאץ'/ H&M

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "השבוע באינסטגרם"
חולצה/ STUDIO PASHA, חצאית ועגילים/ H&M, צמיד MANGO, איפור/ אחותי המוכשרת עתליה.

ערוץ האופנה
החשיפה הוירטואלית של הבלוג נבנתה נדבך על נדבך והביאה עימה הרבה רגעים משמחים. בשלב די מוקדם ובאופן מפתיע ומרגש כאחד הוזמנתי להתראיין ולספר על Vered'Style בתוכנית פאשן.נט בערוץ האופנה. ההתרגשות הייתה כמובן בשיאה ואחותי האלופה עתליה שהתלוותה אליי ליום הצילום, הייתה ממש מסכנה. אבל בתכלס, מזל שהיא באה! רק בזכותה שרדתי את היום המרגש הזה. השהייה באולפני מימד, הצילומים, והאווירה במקום היו עוד חוויה מדהימה שזימן לי הבלוג. עכשיו אני מחכה לפעם הבאה :-)
השקות ואירועי יח"צ
אחד מהמנעמים הנוספים להם זכיתי בעקבות הבלוג הן ההזמנות להשקות של מוצרים חדשים ואירועי יח"צ כאילו ואחרים. תחום העיסוק של הבלוג הלך והתרחב ובנוסף על ענייניי האופנה שעומדים במרכזו התחלתי להתנסות ולכתוב מעת לעת גם על חידושים מעולם הלייף סטייל, האיפור והטיפוח. ההשקה הראשונה אליה הגעתי הייתה השקת קולקציית קיץ חדשה של רשת נעלי סקופ. לאחר השקה זו הגעתי לעוד ועוד השקות, התחלתי לעבוד בשיתוף פעולה עם עוד ועוד משרדי יח"צ והגעתי לאירועים הנחשקים ביותר מבחינתי - שבועות האופנה של ישראל.


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
ההשקה הראשונה שלי בפוסט "יש לי סקופ"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
פוסט "שבוע האופנה בחולון"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
פוסט "אאוטפיט לשבוע האופנה בתל אביב"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
פוסט "שבוע האופנה גינדי תל אביב"

תיעוד התמונות
כל אותם אירועים שמזמן לי הבלוג ולמעשה כל שלב ושלב בבלוג, מלווה בתיעוד. התמונות הן לב ליבו של הבלוג וחשובות לא פחות מהמסר המילולי שאני רוצה להעביר. בתחילת דרכו של הבלוג, אחותי היקרה והמוכשרת הייתה צלמת האאוטפיטים היחידה. בכל פעם שרציתי להצטלם היא הייתה שם בשבילי, גם בקור נוראי וגם בחום בלתי נסבל והרבה פעמים ממש שלפתי אותה באמצע יום עבודה לטובת מלאכת הצילום. המסירות והכישרון שהיא הפגינה באו לידיי ביטויי בכמה וכמה תמונות שזכו לאהדה רבה מצידכן ולהערכה רבה מאוד מצידי, כמובן.

הנה כמה דוגמאות נבחרות


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "שמלת קיץ"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "בגדי מעצבים"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "MANGO SALE"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "Oops I scooped it again"

בשלבים מתקדמים יותר גם טל הצטרף לחגיגה ותרם את חלקו באגף הצילום (כאילו שאני לא מציקה לו מספיק באגף הטכני). השיגעונות והדרישות שלי כלפיו, גם בתחום זה, התקבלו תמיד בברכה וגם כשזה לא בדיוק תאם את הלו"ז היומי הצפוף שלו הוא עשה הכל כדי למצוא את הזמן הדרוש לתעד את האאוטפיט שהייתי חייבת לצלם (מה זה לא מספיק חשוב גם אם זה באמצע פגישת עבודה??) לשמחתי הרבה טל מצא לעצמו אהבה חדשה ובזכות הבלוג הצילום הפך לתחביב חדש בחייו. גם את כישרון הצילום של טל זיהיתן מהר מאוד וחלק גדול מהתמונות שהוא צילם זכו לפרגון גדול מצידכן.

הנה כמה מהן


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "פפלום"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "ולנטינו ולנטינו, מי היה מאמין?"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "האאוטפיט האחרון לשנת 2012"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "פוסט בהפתעה"


האאוטפיטים שצונזרו
אני חושבת שאף פעם לא סיפרתי לכם אבל במהלך השנה הזו צולמו גם כמה אאוטפיטים שלא זכו להגיע לכאן ולקבל פוסט משל עצמם. כל אאוטפיט והסיבה שלו - תאורה לא מתאימה, איכות תמונות נמוכה, אאוטפיט שלא הצטלם טוב או "קולבית" האאוטפיטים (זו אני) שלא הייתה מרוצה מאיך שהיא יצאה.

הנה הם היום בחשיפה ראשונה 


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
פוסט שלא פורסם כי מבעד לעדשת המצלמה האאוטפיט נראה לי צבעוני ומצועצע.
חולצה/ קסטרו, חצאית/ TNT, נעליים/ TWENTYFOURSEVE, קלאץ'/ H&M.

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
פוסט שלא פורסם בגלל רוח חזקה שהוציאה לי "שוונצים" רציניים. זו התמונה הנורמלית היחידה!
חולצה/ H&M, מכנסיים/ ZARA, נעליים/ TWENTYFOURSEVE, שרשרת/ FOREVER 21, תיק/ ALDO.


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
פוסט שלא פורסם בגלל יום שיער ואיפור רע. מאוד!
חולצה/ ויטרינה, מכנסיים ושרשרת/ H&M, נעליים/ ZARA.


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
פוסט שלא עלה בגלל הגרביון המנוחש שהצטלם רע (מה שאתן רואות על הרגליים שלי זה גרביון ולא כתמים).
שמלה+ווסט/ קסטרו, קלאץ'/ TWENTYFOURSEVEN, נעליים/ NINE WEST, שרשרת/ שלי דהרי, משקפיים/ H&M.


מה שאני אוהבת זה לא בהכרח מה שאתן אוהבות
אני לא יודעת מה אתן חושבות על האאוטפיטים שצונזרו וזה עתה "חשפתי" לפניכן, אבל אני יכולה לומר לכן שלא תמיד אהבנו את אותם האאוטפיטים. כבר היו מקרים שבהם שקלתי ברצינות לצנזר פוסט מסויים ואחרי שבסופו של דבר לחצתי על כפתור "הפרסם", בהיסוס רב מאוד, הופתעתי לגלות שאתן דווקא אהבתן את האאוטפיט והוא קבל מכן הרבה פרגון (ואני בסתר ליבי שאלתי את עצמי כיצד זה ייתכן!?). כמובן שגם מקרים הפוכים היו כאן וקרה שאאוטפיטים שאני מאוד אהבתי והייתי גאה ביצירתם, פחות התחבבו עליכן.


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "חורפי, זרחני ומנצנץ"
אחד מהפוסטים שכמעט צינזרתי. הרגשתי בתוך האאוטפיט כמו דביבונית קטנה ולכן לא מאוד חיבבתי אותו. אתן דווקא אהבתן.


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
מתוך הפוסט "Black&white"
אחד האאוטפיטים שיותר אהבתי. אתן קצת פחות.

אז מה אתן הכי אהבתן ומה אנחנו הכי אהבנו?
הפוסט האהוב ביותר עליכן (על פי מספר הלייקים שקבל כל פוסט) הוא "מגניב ונוח"


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!

הפוסט האהוב ביותר על בעלי טל הוא "טו' באב" (רומנטיקן שכזה...)


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!

הפוסט האהוב ביותר על אחותי עתליה הוא "גשם גשם, לא!"


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!

לי היה מאוד קשה לבחור את הפוסט האהוב ביותר, את כולם אני אוהבת במידה כזו או אחרת "וכולם היו בניי". אם אני חייבת, אז האחד שהתחבב עליי יותר מכולם הוא הפוסט "חזרתי!!!" 


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!

הכרויות
החלק המשמח והמשמעותי ביותר שזימן לי הבלוג הוא המפגש אתכן קוראות יקרות שלי. שמחתי להכיר פה כל אחת שכתבה לי, כל אחת שהתעניינה, שאלה והגיבה. עם כמה מהעוקבות יש לי דיאלוג מתמשך בתגובת לפוסטים, בפייסבוק או במייל ועם חלקן אף נפגשתי במציאות. שמחתי להכיר בזכות הבלוג בלוגריות אחרות, שותפות למחלה האופנתית שלי או "חולות" במחלה אחרת משלהן (איפור, טיפוח...), שמחתי להכיר עוקבות מחו"ל והתרגשתי מכל פרסום של הפוסטים שלי באתרים ובלוגים בינלאומיים. החשיפה הכמעט טוטאלית שלקחתי על עצמי באהבה רבה השתלמה. המפגשים האקראיים בכל מקום אפשרי בארץ עם בנות שניגשו אליי ואמרו לי שהן עוקבות אחרי הבלוג ושמחות לפגוש אותי במציאות, ריגשו אותי עד דמעות בכל פעם מחדש. התגובות והפניות האישיות של הבנות שכתבו לי על השינויי האופנתי שחל בהן בעקבות הבלוג והפרגון העצום שקיבלתי בנוגע לכישוריי המקצועיים, הם התמורה הגדולה ביותר שיכולתי לחלום עליה כשפתחתי את הבלוג. על כל אילו אני מודה יותר מכל! זה החלק המהנה ביותר של הבלוג וכל דבר טוב אחר שזימן לי הבלוג אינו משתווה לכך. הקשר אתכן הוא הכוח המניע שלי והוא זה שגורם לי לרצות לצלם, לכתוב ולשתף אתכן עוד ועוד. בלעדיכן הבלוג לא יכול היה להתקיים
אחת ההיכרויות המרגשות שזימן לי הבלוג היא עם העוקבת ניצן שרף. פאשניסטה מוכשרת, בעלת הבלוג Boutique Fshion blog, שהיה לי הכבוד לשמוע ולראות כיצד עמלה שעות והרכיבה קולאז'ים אופנתיים לכל האאוטפיטים שלי! העבודה היסודית וההשקעה הרבה של ניצן המקסימה ריגשו אותי מאוד ואני מלאת הערכה כלפיה.

הנה כמה דוגמאות 

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
האאוטפיט מהפוסט "בעדינות וברכות"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
האאוטפיט מהפוסט "כמעט סתיו"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
האאוטפיט מהפוסט "חתיכי ליום הולדת"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
האאוטפיט מהפוסט "בלייזר, גם בקיץ"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
האאוטפיט מהפוסט "עשיתי זאת! הסתפרתי"

בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
האאוטפיט מהפוסט "אלמנטים"

סרטון ההדרכה הראשון בבלוג
אני תמיד שמחה לשמוע מכן והפניות שלכן אליי חשובות לי מאוד. השאלות הרבות שקיבלתי מכן בנוגע לתסרוקות שלי, הן אלה שגרמו לי להעלות את הקשר אתכן שלב נוסף ולצלם עבורכן סרטון הדרכה בנוגע לתסרוקת שזכתה להתעניינות הרבה ביותר. יש לי כוונה להמשיך ולפתח את הנושא ולצלם סרטוני הדרכה נוספים, בהתאם לדברים שמעניינים אתכן. לצערי עד היום לא הצלחתי להעלות סרטון נוסף ואני מקווה מאוד שבשנה השנייה של הבלוג אעלה עוד ועוד סרטוני הדרכה. אתן כמובן מוזמנות לספר לי מה הייתן שמחות לראות :-)
התפתחות עסקית
מלבד ההיכרויות המרגשות והנעימות והקשר המשמח אתכן, הבלוג חשף אותי גם בפני הרבה לקוחות חדשות. מעבר לעובדה שהבלוג משמש במה לתשוקותיי האופנתיות ולשאיפותיי להעביר מסר אופנתי חשוב, הבלוג מיקם וקידם אותי בתוך המקצוע החדש שבחרתי לעצמי והביא אליי הרבה מאוד מהלקוחות שלי. הבמה הזו חשפה אותי בפני בנות שבקשו לקבל ממני ייעוץ סטיילינג אישי, בנות שביקשו להזמין אותי להעביר סדנאת סטיילינג בערב נשים שאירגנו ועוד... אני שמחה ומאושרת על כל לקוחה שהגיעה אליי דרך הבלוג וקיבלה ממני סטיילינג אישי, ועל כל סדנת סטיילינג כייפית ומהנה שזימן לי הבלוג. גם אני וגם הלקוחות שלי הרווחנו בגדול. היה לי העונג להכיר את כולכן וכולי תקווה למפגשים מהנים שכאלה, סדנאות וייעוצי סטיילינג רבים נוספים שיגיעו מכאן, מהבית השני שלי.
בדרך כלל אני נמנעת מלפרסם תמונות של הלקוחות שלי ומשתדלת מאוד לשמור על פרטיותן, אבל הפעם הייתי חייבת. גם הלקוחות שלי הן חלק מהחגיגה והחלטתי לשתף לפחות חלק קטנטן מהן במאורע.


בלוג אופנה Vered'Style יום הולדת שנה לבלוג!!!
האווירה באחד מערבי הנשים בהם העברתי סדנת סטיילינג.


אילו היו רגעי השיא של השנה החולפת!
אחרי שנה שלמה יחד, 128 פוסטים, 103 אאוטפיטים ולמעלה מ- 10,000 קוראים, אוהדים ועוקבים - אני יכולה לפתוח את השנה השנייה של הבלוג עם חיוך ענק על הפנים.
אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם על שנה מפתיעה, מהנה ומרגשת במיוחד. אני שמחה להיות כאן אתכם ובשבילכם ומאחלת לנו להיפגש פה גם בשנה הבאה ולחגוג יחד את יום ההולדת השני של הבלוג.
אני מקווה להמשיך ולעניין אתכם ולעשות את זה טוב יותר בשנה הבאה ואני מאוד מקווה שתמשיכו להיות כאן יחד איתי!

יום הולדת שמח לכולנו!!!
נשיקות וחיבוקים,
ורד.  


תודה ענקית לבעלי ואחותי על העזרה והמסירות לאורך כל הדרך!

ותודה למעצב המוכשר עמית בטרני סיסו על עיצוב תמונת יום ההולדת של הבלוג!!
בקרו באתר שלו ופרגנו לו בלייק בדף הפייסבוק :-)

You Might Also Like

37 תגובות

 1. מזל טוב ליום הולדת הראשון של הבלוג! ♥
  אני יכולה להעיד שמיום ליום האאוטפיטים שלך משתפרים והבלוג נהיה מקסים יותר ויותר. אין ספק שאת משקיעה בבלוג זמן רב ואת כל מאמצייך, וזה ניכר מהפוסט הראשון, דרך העיצוב של הבלוג ובכל אאוטפיט ואאוטפיט שפרסמת עד היום.
  עכשיו, דרך הפוסט המושקע, הגדול והחגיגי הזה, גיליתי עד כמה באמת עצומה ההשקעה שלך ושל הסובבים אותך בו, מהצילום, הכתיבה, העריכה והעיצוב!
  האאוטפיטים שצונזרו בעיניי מקסימים, במיוחד הראשון! אני שמחה שבחרת לשתף אותם כאן, רעיון מקורי ויפה!
  האאוטפיט עם הגרביון הצהוב, שאנחנו הקוראות, אהבנו, הוא אכן בין המועדפים והאהובים עליי, וכך גם שאר האאוטפיטים שנבחרו כאהובים על ידי אנשים נוספים (במקרה כולם הם האהובים עליי!)
  אני חושבת שזה בהחלט מעניין שאת מפרסמת בנוסף לאאוטפיטים גם דברים נוספים ומגוונים :)
  רציתי לומר לך תודה רבה על השיתוף והתמיכה, על הפרגון והאפשרות להציג ולחשוף בפנייך את האהבה שאנחנו חולקות ;)אני שמחה שאהבת ואני מוכרחה לומר שנהניתי מכל רגע ורגע בהכנת הקולאז'ים!
  לקראת השנה השנייה של הבלוג אני אאחל לך הרבה הצלחה, יצירתיות וכיף מהעשייה, תהני מכל רגע ותמשיכי לייצר לנו אאוטפיטים מקסימים ואופנתיים שיעשו לנו טוב בעין. עם כל האאוטפיטים וההפתעות שהבאת לנו השנה, אני כבר לא יכולה לחכות לשנה הבאה! שתהיה שנה אופנתית וקסומה! מזל טוב :)
  ניצן -♥-

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה ניצן מתוקה!!
   התכוונתי לכל מילה שכתבתי. ריגשת אותי מאוד והעבודה שעשית מוערכת בעיניי באופן שאינני יכולה לתאר בכלל. בכל תמונה ותמונה ניכרת האהבה הגדולה שלך לאופנה, היכולת לשים לב לכל פרט ופרט, האינטיליגנציה, הכישרון הגדול והמקצועיות שלך! אני צופה לך עתיד מזהיר :-)
   ממש שמחתי להכיר אותך ואני מאוד מעריכה את דעתך כך שממש כיף לי לשמוע ולקבל ממך כזה פרגון.
   נשיקות מתוקה ושנמשיך להיפגש וליהנות אחת מהשנייה בבלוגים שלנו!
   סופ"ש מקסים ואופנתי פאשניסטה <3

   Delete
 2. ואו ורד, איזה פוסט!!! נהניתי ואגב אהבתי אותך בגלימה איזה מקסימה, ואהבתי מאוווווד את תמונת היומולדת, יש לי חולשה לקאפקייקס, וזה מעוצב ממש יפה. שיהיה המון המון מזל טוב, לעוד שנים רבות של סטייל וקסם :) XO. הגר

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה הגר יקירתי!!!
   ממש כיף לקבל כזה פרגון ועוד ממי שאני מאוד מעריכה את דעתה (זו את כמובן!)
   נשיקות יפתי ושיהיו לנו עוד שנים של אהבה והנאה אופנתית משותפת :-)

   Delete
 3. לא מאמינה שעברה כבר שנה!! גאה בך מאוד! נהדרת :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה מיכלי יקרה!!!
   גם אני מתקשה להאמין. זה עבר כל כך מהר...
   נשיקות :-)

   Delete
 4. יישר כוח על כך שהלכת עם הלב והתשוקה האמיתית שלך. כל הכבוד! הלוואי ולי היו האומץ והאנרגיות.

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה הדר יקרה!
   למעשה מה שנדרש כדי לעשות שינויי שכזה הוא אומץ. בעיקר.
   כמובן שאם מצליחים למצוא מרווח תמרון כלכלי זה עוזר מאוד וחשוב ביותר שיהיה החזון והידיעה הברורה לאן אנחנו רוצים להגיע בעקבות השינוי אבל החלק הכי חשוב, הראשוני, זה שבלעדיו לעולם לא נוכל לחולל את השינויי המיוחל, הוא האומץ!!
   מאחלת לך להיות בדיוק במקום שבו את רוצה להיות ולעשות בדיוק מה שאת רוצה ואוהבת!
   נשיקות :-)

   Delete
 5. מקסימה! את מתלבשת מהמם והבלוג שלך בין הטובים לדעתי. המון מזל טוב ובהצלחה בהמשך!

  ReplyDelete
 6. תודה רבה מור מתוקה!
  תמיד כיף לשמוע ממך ומאוד שמחתי להכיר אותך כאן :-)
  שיהיו לנו עוד שנים רבות של טירוף אופנתי משותף!
  ובהצלחה גם לך בהמשך!!
  נשיקות מקסימה <3

  ReplyDelete
 7. משל טוב :). לעשות הסבה מקצועית זה לא פשוט ועוד מקיצוניות של חליפה שחורה וחולצה לבנה...
  מאחלת לך עוד הרבה שנים של בלוג מלבב, תלבושות מפתיעות ונחת מעצך ומהלקוחות.
  (מהפוסטים שלא עלו, התחבב עלי זה עם המכנסיים הורודים)

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה אפרתי אהובתי!!!
   גם אני מחבבת את הפוסט עם המכנסיים הוורודים יותר מהאחרים שלא פורסמו :-)
   נשיקות וסופ"ש מקסים מתוקה!

   Delete
 8. ורד יקרה שלי, כל הכבוד! עברת דרך ארוכה ומשמעותית בחייך ואני מלאת הערכה לפועלך והתקדמותך. כל הפוסטים שלך נהדרים וכל האאוטפיטים יפים, גם אלו שנדמה לך שלא, וזו זכותך. יום שיער רע שלך הוא יום מעולה לאחרת☺
  שיהיה לך רק טוב, המון המון מזל טוב והצלחה בהמשך דרכך האופנתית ובכלל.
  שמחתי להכירך גם ב"לייב" ומקווה שניפגש יותר.
  נשיקות
  ניבה.

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה ניבל'ה מתוקה!!
   את פשוט מקסימה, תמיד כיף לי לשמוע ממך ולקבל כזה פרגון וממש ממש שמחתי להכיר אותך בזכות הבלוג. אני גם מקווה שהשנה נפגש יותר באירועים השונים.
   נשיקות מתוקה וסופ"ש מקסים <3

   Delete
 9. ואווו מזל טוב
  כמה התקדמות בשנה אחת קטנה!
  את צריכה להיות ממש ממש גאה בעצמך!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה מהממת אחת!
   איזה כיף לקבל כזה פרגון.
   נשיקות מתוקה <3

   Delete
 10. יו בובי איך נהנתי לקרוא את הכל! לא ידעתי בכלל שהגעת אלינו ממשפטים!
  אבל כנראה שחלום הוא חלום...
  אני שמחה שנכנסת לחיינו, ואנחנו רק הרווחנו!
  האאוטפיטים שלך ובעיקר השילובים שאת עושה פשוט הורסים אותי כל פעם מחדש!
  אז מה אאחל? עוד שנים רבות מלאות כתיבה, צילום והצלחה כמו השנה האחרונה! אני בטוחה שנראה אותך עוד הרבה בטלוויזיה...

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה פיצ'לה אהובתי!!!
   איזה כיף, כיף, כיף איתך. לא סתם כתבתי שהדבר הטוב ביותר שקרה לי בעקבות הבלוג הוא ההיכרויות עם בנות מקסימות. את ללא ספק אחת מהן!!!
   מאחלת לך בחזרה כל מה שאיחלת לי ויותר!
   נשיקות מהממת שלי <3

   Delete
 11. קודם כל המון המון מזל טוב. כשהתחלתי לעקוב אחרי הבלוג שלך לא תיארתי לעצמי שהוא כל כך צעיר, התחושה היא שאת כבר שנים מתעסקת בזה. השגת כל כך הרבה בזמן כל כך קצר...
  ללא ספק את הבלוגרית המוצלחת ביותר בעיני, הפוסטים הכי מושקעים, וכמו שכבר אמרתי בעבר היכולת שלך ליצור אאוטפיטים מקסימים מפריטים נגישים ולא מאוד יקרים. השילובים של מותגי יוקרה עם פריטים מרשתות עממיות, זה מה שהכי קוסם לי בבלוג שלך.
  הצלחת ליצור בי אמון, כך שגם הפוסטים ה ״ מסחריים ״ שלך שמתארים השקות למיניהן לא מרגישים כפרסומת אלא כתיאור מוצלח ואמין של הקולקציה. בקיצור עלייך, אני מרגישה , שאפשר לסמוך...
  הצלחת לגרום לי לראות איך פריטים שמעולם לא חיבבתי כמו פרוות ומנומרים , יכולים להשתלב ליצור אאוטפיטים מקסימים.
  אני מרגישה קרבה גדולה אליך, גם אני חובבת אופנה אבל לי אין את האומץ לעשות את המהפך שאת עשית. אני כנראה אשמור על ה day job שלי עד הפנסיה, מעריצה אותך על האומץ וגם על הביצוע המושלם !!!!
  מאחלת לך המון בהצלחה בהמשך הדרך ומחכה לראות את הבלוג פורח ועולה.
  נשיקות

  ReplyDelete
  Replies
  1. ואוווו!!! אהובתי היקרה השארת אותי ללא מילים!
   איזה כיף לקבל כזה פרגון מדהים. זה ממש לא מובן מאליו בעיניי!!
   ממש ריגשת אותי ואני כל כך שמחה שהכרתי אותך כאן! את מקסימה אמיתית.
   אני מאחלת לך שתעשי כל מה שעושה לך טוב ואם זה לא הסבה מקצועית אז לפחות שופינג משובח במשכורת מה- day job שלך :-)
   נשיקות מהממת <3

   Delete
 12. מזל טוב!!!

  זה כיף, מעודד ומעורר מוטיבציה לדעת שבסופו של דבר- מה שהלב אומר הוא הדבר הנכון!
  כמי שנמצאת לגמרי בצומת דרכים בנוגע להחלטה "מה אני רוצה לעשות כשאיה גדולה" (והכי שונאת שאומרים לי שאני עדיין ילדה!)- אני שמחה לדעת ולראות הוכחות שאם הלב אומר לך שזו הדרך, תלכי איתו!

  משום מה אופנה כמקצוע גורמת לי חשש שאתפס כשטחית בעיני הסביבה (ואם כן- אז מה?!) אבל את הוכחה לזה שגם עו"ד (שבהחלט נחשב כמקצוע רציני לחיים;)) "נשברת" והלכת למקום הזה.

  אוהבת את הבלוג, שמחה שנחשפתי, נהנית לעקוב ובטוחה שאמשיך!
  אין ספק שאת מעוררת השראה, ולפעמים לראות אאוטפיט שלך גורם לי לאזור אומץ וללבוש משהו שחששתי מפניו לפני ;)

  מאחלת לך להמשיך לגדול ולעשות את מה שאת אוהבת,
  ושתהיה לך שנה שניה פוריה ומשגשגת!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה ענקית אפרתי מקסימה אחת!!!
   אין לי מילים לתאר את האושר שהפרגון שלך מסב לי ועד כמה אני מעריכה אותו!
   אני בהחלט יכולה להבין את המחשבה שהעיסוק באופנה הוא שטחי וזו גם הסיבה הראשונית שבגללה הלכתי ללמוד מקצוע "אמיתי" וחשבתי להשאיר את האופנה כתחביב. ממרום שנותיי אני יכולה לומר לך שמה שהסביבה חושבת עלינו (בין היתר בגלל המקצוע שלנו), זה שטות אחת גמורה. כל אחד יודע מי הוא באמת ואם אתה יודע מה אתה שווה כבר לא מעניין אותך מה הסביבה חושבת על העיסוק שלך ומה שמעניין אותך זה שיהיה לך טוב ותעשה את מה שאתה הכי אוהב. החייים קצרים מדי בשביל לבזבז אותם על עיסוק שנחשב יוקרתי בעיניי הסביבה אל אינו אהוב עלינו ואינו מוסיף לנו הנאה בחיים :-) זו כמובן רק הדעה שלי וכל אחד רואה את הדברים אחרת ועושה כטוב בעיניו.
   אני שמחה מאוד שאת מקבלת השראה מהבלוג ומקווה להמשיך ולעניין אותך ואת שאר הקוראות גם בשנה השנייה.
   תודה בהר אהובה ומאחלת בהצלחה בחזרה. בהכל!!!

   Delete
 13. יקירתי!
  המון המון מזל טוב ליום הולדת הבלוג שלך!
  מאחלת לו ולך המון הצלחה ואתגרים חדשים!
  את פשוט מקסימה!
  נ.ב.
  נדמה לי שאת בקורתית מדי :) רוב הפוסטים שצנזרת נורא יפים!
  חוץ מהגרביון המנומר המוזר :)

  יאנה

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה יפתי!!
   ממש כיף לשמוע :-)
   וכן, אני די ביקורתית ומשתדלת לעבוד על זה...
   אם לא הייתי עובדת על עצמי, קרוב לוודאי ש- 90% מהפוסטים כאן לא היו מתפרסמים. כמעט בכל אחד אני מוצאת "בעיה" שגורמת לי לרצות לצנזר אותו. העבודה הקשה של אחותי ובעלי בצילום והאיומים שלהם שאם אצנזר עוד פוסט הם יפסיקו לצלם אותי, היא הסיבה העיקרית לכך שאני מצנזרת פחות ממה שהייתי רוצה חחחחח
   מאחלת לך הצלחה בחזרה, מכל הלב <3
   נשיקות ושבוע מקסים מתוקה!

   Delete
 14. מזל טוב. לפי כמות הפוסטים, התמונות והתשוקה לבלוג , הייתי בטוחה שהוא הרבה יותר ותיק.
  תמשיכי. אני מאד אוהבת לעקוב אחרייך:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה סיגל! ממש כיף לשמוע!!
   אני שמחה שאת עוקבת ונהנית :-)
   שבוע נהדר מתוקה!

   Delete
 15. ממש התרגשתי לקרוא את הפוסט,
  גם אני החלטתי ללכת עם מה שאני באמת אוהבת, לעשות הפסקה מהיי-טק ולפתוח בלוג אופנה
  כיף לראות שהצלחת להגשים את החלום, עוררת בי השראה :)
  בהצלחה!!

  מיטל
  http://mytresjolie.blogspot.co.il/

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה מיטל מתוקה!!
   איזה כיף לפגוש אותך פה :-)
   הופתעתי לשמוע שגם את עשית הסבה...
   אני יותר משמחה לתת לך השראה ואני מאחלת לך הצלחה מכל הלב!!!
   נשיקות יקירה.

   Delete
 16. המון מזל טוב ! וסחטיין על הפוסט המושקע ! בכלל כל הפוסטים שלך היו מושקעים ומשובחים, שאפו ! מוכרחה לציין שמאז שהכרתי את הבלוג הנפלא שלך אני רק לומדת איך לשפר את ההופעה ולהוציא את המקסימום מכל פיס למרות שאני בכלל לא חיה אופנתית...:-) ואני מודה לך על כך מקרב לב. אגב, גם בתמונות שלא העלית לפה את נראית מיליון דולר אפילו עם הגרביון שעוטה חברבורות :) מאחלת לך ולנו עוד המון פוסטים בבלוג ושכולם ימשיכו להיות מעוררי השראה, צבעוניים ומלבבים כפי שעשית עד כה בכישרון כה גדול. חייבת לומר מילה טובה בהקשר לעתליה אחותך והאיש שלך טל שנוטלים פה חלק לא קטן, כל הכבוד על שיתוף הפעולה ועל הכישרון ! שולחת לך חיבוקים וירטואליים חמים ♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה לידיו'ש אהובה!!
   התגעגעתי!!! הפרידה שלך מהפייס קשה מנשוא :-)
   אני ממש שמחה לקבל ממך כזה פרגון וכיף לדעת שאת מקבלת השראה מהבלוג. את מחממת לי את הלב!!
   תודה ענקית ונשיקות יפתי <3

   Delete
  2. נשיקות גם לך, מואה ♥♥♥

   Delete
 17. מזל טוב!
  הייתי בטוחה שהבלוג שלך קיים הרבה יותר משנה....
  אין ספק שהבלוג שלך מוביל ומצליח וזה רק מראה עד כמה את מיוחדת וייחודית ואהובה!
  אני אישית עוקבת בכל המדיות... ונהנית מכל רגע ומכל פוסט!
  הפוסט הזה ממש מרגש! אהבתי את הרעיון לשים תמונות ש"נגנזו"...
  והוידאו שעשית עזר לי סוף סוף להבין איך את עושה את התסרוקת המדליקה הזו!
  תמשיכי עם הוידאו זה עזר לי מאוד :-)
  בקיצור תמשיכי להיות מקסימה כמו שאת, הפוסטים שלך מעוררי השראה!
  וכמובן צריך לתת גם שאפו ענקי לבעלך התומך מאחורי הקלעים!
  נשיקות וחיבוקים!
  רומי

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה רומי מתוקה אחת!
   ממש ריגשת אותי עם התגובה המקסימה!!
   נשיקות אהובה מהממת שכמותך <3

   Delete
 18. וואו, וואו, וואו!
  אין ספק שזה אחד הבלוגים הכי שווים שיש.
  לצערי, אני מבלה את רוב ימי בשחור-לבן (ולא בהכרח במובן הטרנדי שלהם...) ושוקלת כל יום מחדש האם זה הזמן הנכון לצבוע את החיים בצבעים נוספים.
  אין ספק שהבלוג המדהים מוסיף הרבה צבע לחיי.
  תמשיכי להיות כזו מהממת ולעשות כיף גם למי שחייו קצת פחות צבעוניים.
  סיון

  ReplyDelete
  Replies
  1. ואוו סיון, איזה כיף איתך!!!
   הרסת אותי עכשיו!
   תודה רבה על הפרגון המקסים. ממש כיף לשמוע!
   אני מקווה להמשיך ולעשות לך כיף ואולי גם חשק להוסיף עוד צבעים לבגדים שלך :-)
   נשיקות מתוקה אחת <3

   Delete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook