2013

מגנוליה

2/10/2013 11:27:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style מגנוליה

בפוסט "פריט שעיר לשיק מהיר" הראיתי לכם את האאוטפיט שליווה אותי לאחת מההשקות האחרונות אליהן הגעתי. באותו הפוסט לא סיפרתי לכם איזו השקה זו הייתה והיום אני שמחה לספר לכם שמדובר בהשקת קולקציית התכשיטים החדשה של רשת מגנוליה. למעשה, לא מדובר בקולקציה אחת אלא בשתיים - קולקציית הוינטאג' וקולקציית המרקיזטות. סגנון רומנטי מוזהב ועתיק לצד סגנון כסוף מושחר ומנצנץ - שילוב מעניין בין חדש לעתיק, בין הטרנדי העכשווי לקלאסי הנצחי.

אני לא חושבת שיש אישה בארץ שלא מכירה את רשת מגנוליה. לרשת יש כ-160 סניפים (מתוכם כ-90 מחוץ לישראל!) וכמעט בכל קניון שנבקר נראה נקודת מכירה מעוצבת ומנצנצת של הרשת. הקו המנחה של מגנוליה הוא להציע תכשיט איכותי, אופנתי וייחודי לכל אישה, בכל גיל ועם כל טעם וסגנון, במחיר סביר לכל כיס.
לי באופן אישי יש מספר לא קטן של תכשיטים שרכשתי ברשת בתקופה צעירה ורגועה יותר בחיי. בשנים האחרונות רכשתי פחות תכשיטי כסף ו/או גולדפילד עדינים בסגנון שמציעה מגנוליה והתחברתי יותר לתכשיטים גדולים ומלאי נוכחות וצבעוניות. כשראיתי את הקולקציות החדשות של מגנוליה התעורר בי געגוע לתכשיטים עדינים ומעוצבים לעילא. התכשיטים הרומנטיים בקולקציית הוינטאג' והמנצנצים בקולקציית המרקיזטות, הזכירו לי למה רכשתי כל כך הרבה תכשיטים של הרשת בעבר.

קולקציית הוינטאג'

הקולקציה עוצבה בהשראת התקופה הויקטוריאנית במאה ה-19, המאופיינת במראה עתיק ובריבוי תחרות וקפלים. התכשיטים בקולקציית עשויים מגולדפילד הדומה בצבעו וצורתו לזהב. הגולדפילד אינו מאבד מצבעו ואינו מתקלף ולכן מהווה תחליף נהדר לתכשיטי זהב במחיר נמוך בהרבה. 
טווח המחירים בקולקציה הוא 200-487 ש"ח.

הפריטים הבולטים בקולקציית הוינטאג' של מגנוליה הם תכשיטי גולדפילד משובצים באבנים טבעיות להשלמת מראה הוינטאג'.

בלוג אופנה Vered'Style מגנוליה

בקולקציה זו ניתן למצוא גם פריטים ללא אבנים, מעוטרים בסגנון עתיק ברוח התקופה הויקטוריאנית 

בלוג אופנה Vered'Style מגנוליה

בלוג אופנה Vered'Style מגנוליה

קולקציית המרקיזטות

הקולקציה עשויה מתכשיטי כסף מושחרים משולבים עם מרקיזטות המעניקות לתכשיט מראה עתיק. חתיכות קטנות של אבן וולקנית בשם המטייט, שנראית כסופה ומבריקה כאשר מחליקים אותה, הן שמעניקות לקולקציה את הגוון המושחר והמנצנץ. בהשראת טרנד הניטים של העונה הנוכחית בחרה מגנוליה להשתמש במרקיזטות המשוות לתכשיטיה מראה בסגנון הניטים הקשוחים ויחד עם זאת שומרות על הקו העדין והייחודי של הרשת.
טווח המחירים בקולקציה הוא 98-1597 ש"ח. 

בלוג אופנה Vered'Style מגנוליה

בלוג אופנה Vered'Style מגנוליה

בלוג אופנה Vered'Style מגנוליהשיהיה לכם המשך שבוע רומנטי ומנצנץ!
נשיקות,
ורד.

You Might Also Like

2 תגובות

 1. אמממ איתרתי לי שרשרת... מעבירה לחבר:)

  ReplyDelete
 2. מעולה! איזה כיף!!
  זו הייתה המטרה!!!
  שהבנות יקראו ויעבירו הלאה לבן זוג :-)
  נשיקות בובה.

  ReplyDelete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook