Vered'Style

גן העדן הקטן שלי

1/15/2013 10:21:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

לפני הרבה מאוד זמן סיפרתי לכם שהחלטתי לפנק את הנעליים האהובות שלי ולקנות להן ארון פרטי משלהן. כשסיפרתי לכם על זה הארון עוד לא היה מורכב ולא יכולתי לאפשר לכם להציץ לתוכו. בהמשך עדכנתי אתכם שהארון כבר עומד במקומו אך התגלתה בעיה של מחסור במדפים והבטחתי שאחרי שהבעיה תתוקן ויהיו מדפים נוספים, אעלה לכאן תמונות של הארון. הרגע המשמח הגיע, הארון מוכן ומזומן ואני כאן כדי לקיים את הבטחתי. הנה לפניכם ארון הנעליים הצנוע שלי או בשמו הראוי ביותר - גן העדן הקטן שלי.

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

בלוג אופנה Vered'Style ארון הנעליים שלי

זה לא חדש לכם שאני חולת נעליים (בין היתר) וכבר גיליתי לכם שהנעליים שלי השתלטו על כל חלקה טובה ומגירה פנויה בבית שלנו. אף פעם לא אהבתי את הרעיון שבגלל חוסר מקום הנעליים האהובות שלי נאלצות להידחס לתוך מגירות עם עוד זוגות רבים ולפני מספר חודשים החלטתי לעשות מעשה ולקנות לאהובותיי בית משלהן. בחדר הארונות שלי לא היה מקום לארון נוסף ובכל זאת רציתי שארון הנעליים יהיה קרוב לאזור ההלבשה, לכן החלטתי למקם את ארון הנעליים בתוך חדר השינה. בחדר זה נשאר קיר אחד פנויי אליו יכולתי להצמיד את הארון ובהתאם לגודל הקיר בחרתי את הארון. לצערי, הקיר לא מאוד גדול וכך גם הארון אבל עוד יש לי תקווה שאולי כשאני אהיה "גדולה" יתגשם החלום שלי וגם לי יהיה ארון נעליים ענק ומרווח (ואולי גם ממותג) כמו של קארי בראדשו...
את הארון קניתי באיקאה ולמעשה ייעודו המקורי הוא ארון ספרים. ארונות הנעליים שראיתי לא היו מספיק גדולים ולכן החלטתי לחפש ארון שיתאים בדיוק לצרכים שלי מבלי להתחשב בייעוד שנקבע לו בחנות. לא הגבלתי את עצמי רק לארונות שמוגדרים כארונות נעליים אלא בחנתי כל ארון, מכל סוג שהוא, בהתאם לגודל שלו ואפשרויות הארגון שלו. הארון שבחרתי בסופו של דבר מורכב משתי יחידות, אחת גדולה ואחת קטנה, שנועדו במקור לאחסון ספרים. 
מאחר והמקום המיועד לארון לא היה גדול מדי כאמור, בחרתי בארון שיאפשר לי לאכלס כמה שיותר זוגות בכל מדף, אבל לא בדוחק! אם הייתה לי אפשרות הייתי בוחרת בארון יותר רחב ופחות עמוק, כך שבכל מדף הייתי מסדרת שורה אחת של נעליים (ולא בשתיים כמו שנאלצתי לעשות). במקרה כזה גם הייתי מסדרת הנעליים עם החזית כלפי חוץ או אחת כלפי חוץ והשנייה כלפי פנים (ולא הצידה כפי שעשיתי). כמו שכבר אמרתי, אילוצי המקום הם שהכתיבו את גודל הארון והביאו אותי לבחור באופציה העמוקה יותר של הארון, שמאפשרת לאכלס כמות גדולה יותר של נעליים בכל מדף.
את הנעליים סידרתי לפי משפחות של צבעים ועשיתי חלוקה של קיץ וחורף. החורף בצד ימין והקיץ בצד שמאל. אומנם אני משתמשת בחלק מנעלי הקיץ גם לחורף ובחלק מנעלי החורף גם בקיץ אבל החלוקה לפי עונות נראתה לי נוחה יותר ובמבחן התוצאה היא אכן הוכיחה את עצמה - כך קל לי יותר לאתר במהירות את הנעל שאני מחפשת. את המדפים בתוך הארון יכולתי למקם לפי בחירתי וכך עשיתי. בחלק המיועד לנעליים שטוחות השארתי מרווח קטן יותר בין המדפים ובחלק המיועד לנעלי עקב השארתי מרווח גדול יותר בין מדף למדף. את הנעליים השטוחות בהן אני משתמשת מעט מאוד מיקמתי בחלקים הפחות נוחים של הארון - העליון ביותר והתחתון ביותר. במרכז הארון, שבו הכי נוח לראות את הנעליים ולהוציא אותן ממנו, מיקמתי את נעלי העקב שבהן אני עושה שימוש רוב הזמן.
כמובן שאפשר גם לסדר את הנעליים בתוך קופסאות (קופסת הנעלים המקורית את קופסאות ייעודיות למטרה זו) אבל אני באופן אישי קצת פחות אוהבת את האופציה הזו. אין ספק שכך הנעליים נשמרות טוב יותר אבל הקופסאות תופסות יותר מקום (שאין לי) וגם מסתירות את כל היופי הזה של הנעליים האהובות עליי (תארו לעצמכם מה זה להירדם כל לילה ולפקוח את העיניים בכל בוקר כשארון הנעליים האהוב שלכם ניצב מול עיניכם. חלום!). מי שכן אוהבת את אופציית ארגון הנעליים בתוך הקופסאות כדאי כמובן שתצלם את הנעליים ועל כל קופסה תדביק תמונה קטנה של הנעליים שבתוכה כדי שתוכל לאתר כל נעל שתרצה ביתר קלות.
מאחר ובחרתי בארון ללא דלתות, הייתי חייבת לחשוב גם על האופן שבו אשמור על אהובותיי מפני אבק ושאר מזיקים. התכנון שלי הוא לתלות בחזית הארון וילון לבן ויפה, חצי שקוף ואני קצת מתעכבת איתו משתי סיבות. האחת היא שכל כך כיף לי לראות את הנעליים מולי כל הזמן והשנייה היא שאני עוד שוקלת אם לרכוש יחידה נוספת שתמוקם מעל היחידה העליונה ובה אאכלס את הנעליים שבהן אני משתמשת הכי פחות וכרגע נותרו מיותמות במגירה גדולה בחדר הארונות. אחרי שאחליט אם לצרף עוד יחידה או לא, אתלה את הוילון שהכניתו מראש. בינתיים אני מנקה את המדפים והנעליים מאבק בכל יום! כן כן!! חייבת לשמור על האהובות שלי :-). את המקום שמיועד ליחידה הנוספת אכלסתי בינתיים עם התיקים הגדולים ו/או היקרים יותר שאותם ממילא אף פעם לא הכנסתי למגירות עם שאר התיקים הקטנים או "הפושטים" אלא תליתי אותם על קולב כדי שלא ייהרסו. אם אוסיף עוד יחידה הם כנראה יאלצו לחזור אל הקולב... 
עד כאן ארון הנעליים שלי והטיפים שלי לארגון ארון מסוג כזה. כמובן שיש עוד עצות וטיפים רבים בעניין ואני בחרתי להתמקד רק באילו הרלוונטיים לסידור הארון שלי. אז אם יש לכם שאלות או בקשות וגם רעיונות או טיפים מעניינים לסידור ארון נעליים או אם סתם בא לכם לספר לי מה דעתכם על הממלכה הקטנה שלי, אני אשמח מאוד לשמוע מכם!

שיהיה לכולם המשך שבוע מקסים ועמוס בנעליים!
נשיקות,
ורד. 


You Might Also Like

20 תגובות

 1. מיחושי חזה חזקים ביותר תקפו אותי נוכח המראות הקשים. נעליים היא מחלת המחלות שלי ובנוגע אליה אני מאחלת לעצמי הכל חוץ מבריאות... בבית הקודם שבו גרנו, היה מעט מקום לאנשים והרבה מקום לנעליים...היה להן ארון קיר גדול ומרווח, אשר גם הוא, ברבות השנים, הפך להיות צר מלהכיל. בבית הנוכחי, יש ה-מ-ו-ן מקום לאנשים, אם כי, למרבה הצער, מעט מאד מקום לנעליים, ולכן, אני צריכה מדי עונה לטפס עם תיקים מלאים בנעליים מהמרתף לעליית הגג ולעשות החלפות...למותר לציין, כי, שידת המגירות שבה מסודרות הנעליים שלי, אינה מכילה את כל 112 הזוגות שלי(!) ולכן חלקן מסודרות גם בחדר הארונות...שלא נדע מטומאה, זה מה שיש לי לומר! בקיצור, מהמם, מהמם ושוב מהמם, מסודר, יפה לעין, צבעוני ומיוחד, בדיוק כמוך אהובתי. תתחדשי וכפיים לטל, באמת באמת כל הכבוד! עכשיו אני חייבת להתפנות, ניידת של נטל"י מחכה לי למטה, בכל זאת, עם מיחושי לב לא משחקים... צ'או

  ReplyDelete
  Replies
  1. אהובתי היקרה, את גורמת לי לקנא!!!
   112 זוגות נעליים!?!?
   את צריכה שני ארונות כמו שלי בשבילן חחחחח
   נראה לי שהמאמץ שבירידה אל המרתף והעליה ממנו לעליית הגג שווה!! אומנם ראיתי רק חלק קטן ממרכולתך אבל את כולו אהבתי!! אני יכולה רק לדמיין (בעודי ירוקה) מה עוד מסתתר שם אצל במרתף :-)
   תודה על הפרגון אהובה! גם ממני וגם מטל כמובן!!
   נשיקות

   Delete
 2. איזה קטע!,יש לך בדיוק את אותם המגפונים שאני קניתי שלשום עם הניטים!!!(תמונה עשירית מלמעלה) איפה קנית אותם??
  ואכן, יופי של ארון נעליים,מסודר,צבעוני וכיף להסתכל עליו!ואין מה לעשות... נעליים זו מחלה קשה ותמיד אין מספיק!
  בכל אופן, שיהיה לך יום מקסים!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה ליאן מתוקה!!
   באמת קטע משעשע שלשתינו יש אותן המגפיים.
   קניתי אותן כאן בישראל, בחנות שנקראת סקופ.
   מסתבר שגם אצלנו וגם אצלכם יש את אותם הדגמים :-)
   נשיקות מתוקה!

   Delete
 3. נעליים מדהימות !!! הכי כיף בעולם!!! אבל תרשי לי לתקן אותך...זו לא מחלה, זו תשובה! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה יקירה!!
   אין, אין, אין (!) כמו נעליים :-)

   Delete
 4. ואווו..."קצת" נעליים :)
  תתחדשי על הארון!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה יקירה!
   אני מודה. חולת נעליים אנוכי :-)

   Delete
 5. אלוהים אישה...
  איפה אמרנו שאת גרה? :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. חחחחח אני גרה בתל עדשים יקירה!
   איפשהו בצפון...
   את כמובן מוזמנת בשמחה ענקית!!!
   נשיקות יפתי :-)

   Delete
 6. איזה סדר מופתי! אחלה ארגון וסדר...תתחדשי מותק ואני מאחלת לנו חדר ארונות

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה יקירתי!
   גם אני מאחלת לכם חדר ארונות :-)
   נשיקות וסופ"ש מקסים!!!

   Delete
 7. משוגעת!!!
  צריכה להראות את זה לאמא שלי, אולי היא תפסיק לקרוא לי ככה...

  מה שבאמת מעניין אותי, זה מתי את נועלת את הנעליים השטוחות?

  ReplyDelete
  Replies
  1. חחחח אף פעם לא טענתי שאני לא משוגעת :-)
   את מוזמנת בשמחה להראות לאמא שלך. וכמובן שגם אמא שלי חושבת שאני משוגעת למרות שגם היא חולת אופנה לא קטנה!!
   את הנעליים השטוחות אני באמת כמעט לא נועלת. הן משמשות אותי בעיקר בימים של יציאה לפארק, ג'ימבורי וכו'... עם הילדים או לימי שופינג (שלי או עם לקוחות). שיטוט במשך יום שלם בקניון יכול להיות די קשה על עקבים ולא בא לי להרוס שזה מה שיהרוס את חדוות הקנייה (שלי או של הלקוחות שלי...)
   סוף שבוע מקסים יקירתי!!!

   Delete
 8. ארון חלומות! ממש גן עדן...
  שאעבור לגור לבד אני מבטיחה לעצמי ארון כזה. כל הנעליים נגישות ונראות, והסדר מופתי.

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה פיצ'לה מתוקה!!
   שמחתי מאוד שנפגשנו השבוע :-)

   Delete
 9. הי ורד.
  כולי קנאה, החוואי והיה לי מקום לארון כזה.... אני שמחה לראות שטני לא משוגעת הנעליים היחידה, שלי מרביתן נמוכות עקב , אני פשוט לא מסוגלת לשמור של שווי משקל על עקבים גבוהים...
  אני מאוד אוהבת את הבלוג שלך, בעיקר לעומת בלוגים אחרים. קודם כל בגלל הקרבה בגיל ובמצב המשפחתי ( גם אני אמא וכבר לא פרגית...) . כיף לי לראות שאהבה לאופנה לא מוגבלת לצעירות בלבד וגם לנו הבוגרות מותר להתלהב מטרנדים ולהשתולל עם אאוטפיטים ואקססוריז .
  בנוסף אני אוהבת שהבלוג שלך לא מתיימר ולא דוחף מותגים. נכון שאי אפשר מבלי לקדם מותג זה או אחר מידי פעם אבל אני אוהבת את השילובים שלך שנראים מדהים גם בתקציב לא משתולל, בלי פריטי מעצבים בומבסטיים וגם מרשתות ״עממיות״.
  בנימה אישית רציתי להתייעץ איתך לגבי מערכת לבוש מסויימת שרכשתי באיביי ( מרבית הארון שלי משם...) ותהיתי איך אוכל ליצור איתך קשר.
  מחכה לפוסט הבא.
  רויטל

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה רויטל מתוקה!
   ממש שמחתי לקרוא את התגובה שלך!!!
   אני שמחה לדעת שאת אוהבת את הבלוג וברורררר שגם לנו "הקשישות" מותר להתפרע עם אופנה :-)
   את מוזמנת בשמחה להתייעץ איתי על מה שאת רוצה. תמיד! העונג כולו שלי.
   את יכולה ליצור איתי קשר דרך המייל של הבלוג - veredstyle@gmail.com
   תודה רבה על הפרגון מתוקה ושיהיה לך שבוע מקסים!

   Delete
 10. אכן גן עדן קטן!
  אני רק חושבת על התענוג בבוקר- פשוט לבחון את המלאי ואחרי שניה לשלוף את הזוג שהכי מתאים לאותו יום, בלי הרבה בלאגן מסביב! כ"כ כיף שהכל מסודר ונגיש מול העיניים :)

  נ"ב- נהנת לקרוא בבלוג שלך :)

  XXX
  שירה
  http://fashiondesignandme.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה שירה יקירה!
   אני ממש שמחה לשמוע שאת נהנית מהבלוג :-)

   Delete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook