FARAN

איפור מינרלי

12/31/2012 09:33:00 AM


בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי

איפור מינרלי הוא אחד מהטרנדים החמים בעולם הטיפוח. איפור טבעי שאינו כולל חומרי גלם סינטטיים, אינו מזיק לעור הפנים ואינו פוגע בסביבה. מעולם לא השתמשתי באיפור מינרלי ולאחרונה נבחרתי להיות חלק מקבוצת הנסייניות של מוצרי חברת FARAN המייצרת קוסמטיקה טבעית ואורגנית ממקום מושבה במצפה רמון. המוצר הראשון שקיבלתי להתנסות הוא צללית מינרלית סגלגלה ומבריקה ואת החוויה הראשונית שלי עם מוצר איפור מינרלי, אני יכולה לסכם כמפתיעה. ואפילו מאוד. 

כמו שבוודאי שמתם לב, לאחרונה התחלתי להתעניין יותר ויותר מוצרי איפור וטיפוח ובהתאם גם לכתוב עליהם יותר. האהבה הגדולה ביותר שלי, מאז שאני זוכרת את עצמי, הייתה ועודנה לאופנה במובנה הקלאסי אבל כמה גורמים (וגם כמה בלוגריות איפור מוכשרות ביותר ואחותי האלופה שלא מזמן סיימה את לימודי האיפור שלה), גרמו לי להתחבר לעולם האיפור ולגלות את היכולת המופלאה שלו להשלים את עולם האופנה בצורה נהדרת. אז רוב הזמן תמשיכו לשמוע ממני על ענייני אופנה בעיקר אך מעת לעת יככבו פה גם כמה פוסטים איפוריים אורחים וביניהם גם פוסטים על מוצרי חברת פארן שישלחו אליי לסקירה.

המוצר הראשון שהגיע אליי לסקירה הוא כאמור צללית מינרלית בגוון Purple Wow.


בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי

בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי

הצללית הטבעית מתאימה לכל סוגי העור והעיניים ומומלצת לבעלות עור רגיש ביותר ולבעלות עיניים רגישות ועדינות. המרקם של הצללית נעים ועדין, הפיגמנט שלה עשיר, היא נמרחת בקלות ובאופן אחיד על העפעף ומעניקה גוון מבריק ויפה. עמידות הצללית גבוהה מאוד והיא שרדה מספר רב של שעות בלי טשטושים או מריחות. הצללית מגיעה במיכל עם פתח להוצאת החומר ומעליו מכסה.


בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי

לוקחים מעט חומר עם מברשת הצללית (ישירות מהפתח או אחרי שמוציאים מעט על מכסה המיכל) ומניחים על כל שטח העפעף בטפיחות. לקבלת גוון עמוק ומנצנץ יותר של הצללית, ניתן לבצע את אותה פעולה עם מברשת רוטבה מעט. הצללית המינרלית (כמו כל שאר המוצרים המינרליים) מאוד אינטנסיביים ודורשים רק כמות קטנה של המוצר. לכן, מומלץ להתחיל את השימוש עם כמות קטנה ורק אם רוצים להוסיף עוד צבע אפשר להמשיך ולבנות את המראה בשכבות.
כל הצלליות המינרליות יכולות לשמש גם כאיילינר כאשר משתמשים במברשת אייליינר לחה. מרטיבים קלות את מברשת האייליינר, סוחטים את שאריות המים, אוספים מעט חומר מאבקת הצללית ומציירים קו אייליינר צבעוני ויפה. את השאריות שעל המברשת ניתן למרוח על הריסים לקבלת מראה טבעי של מסקרה באותו גוון.

וכך אני התאפרתי עם הצללית 


בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי

בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי
עגילים ג'וסיס
בזוית הפנימית של העין מרחתי על העפעף צללית מספר 103 של לנקום בגוון Moonlight. במרכז העפעף הנחתי את הצללית הסגלגלה של פארן עם מברשת יבשה וערבבתי מעט בין שתי הצלליות בעזרת מברשת טשטוש. בזוית החיצונית של העין, על גלגל העין ומתחת לקו הריסים התחתון גם מרחתי את צללית ה - Purple Wow של פארן, הפעם עם מברשת רטובה. לרוב אינני אוהבת להתאפר עם צלליות בצבעים עזים ולכן גם בגרסה הרטובה מרחתי את הצללית בעדינות, לקבלת גוון עמוק ומנצנץ יותר אך לא עז מדי (עבורי). שכבה נוספת של צללית "רטובה" הייתה מעניקה גוון מודגש יותר. זו גם הסיבה שלא השתמשתי במברשת אייליינר ליצירת קו אייליינר סגול. אופציה כזו אשמח לנסות על עפעף המאופר בגוון בהיר ואחיד דוגמת הצללית של לנקום שמרחתי בזוית הפנימית של העין. כדי להדגיש את האיפור המודגם כן הייתי מוסיפה קו אייליינר שחור (ולא עשיתי זאת כדי שתוכלו להתרשם בעיקר מהצללית הנסקרת). להדגשת העין מרחתי עפרון שחור של IL- MAKIAGE על קו הריסים הפנימי ולהשלמת הלוק הסגלגל השתמשתי במסקרת VAMP סגולה של PUPA.
כבסיס לאיפור המודגם מרחתי באזור העיניים את הפריימר של סמשבוקס (עליו דברתי בפוסט גלוסיבוקס דצמבר). מעליו ובמרכז הפנים (באזור העיניים, האף והלחיים) מרחתי מייק אפ לה טה טוש אקלה של איב סאן לורן מספר BD 50 (עליו דיברתי כאן). מתחת לעיניים הוספתי גם את הקפאין רול של גרנייה מספר 04, קצת מתחת למייק אפ וקצת מעליו לליטוש סופי של האזור (על הקפאין רול און דיברתי בפוסט גלוסיבוקס יולי). מעל המייק אפ והוקנסילר השתמשתי בפודרה PALETTE COUTURE של איב סאן לורן (עליה דיברתי כאן) ואת הלחיים הסמקתי קלות עם סומק Color Blush של קרליין, מספר 05 בגוון Sweet Raisins. את השפתיים משחתי בצ'אבי סטיק של קליניק, מספר 12 בגוון oversized orange (עליו דיברתי כאן). את "קצוות הפנים" (בחלקים שמתחת לאף ומעליו) קצת הזנחתי, אני מודה. התאפרתי רק לצורך הסקירה וקצת התעצלתי להשקיע באזורים הפחות רלוונטים...

אז הנה הצצה מקרוב על החלק החשוב והיותר מאופר 


בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי

בנוסף על הייעוד המקורי שלה, אבקת הצללית המינרלית יכולה לשמש אותנו למטרות נוספות. בתור לק למשל!? כן, גם אותי זה הפתיע אבל מריחת האבקה על הציפורניים בעזרת מברשת לחה ומעליה לק שקוף אכן תתקבל כלק בגוון מיוחד. הנה תראו, ניסית בעצמי...


בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי
טבעת ג'וסיס
גם את השפתיים ניתן למרוח עם האבקה ומעליה גלוס שקוף, לקבלת גלוס מבריק בגוון הצללית. את זה עוד לא ניסיתי אבל בהחלט נשמע מעניין.
ואם כל זה לא מספיק, אז אפשר אפילו לצבוע את השיער בעזרת האבקה המינרלית. מערבבים את האבקה עם ג'ל לשיער ומורחים על קבוצת השיער שמעוניינים לצבוע ומקבלים פס מינרלי צבעוני וטבעי שאינו פוגע בשיער. כמובן שגם מהאפשרות הזו הופתעתי והייתי חייבת לנסות אותה. הפס יצא ממש יפה ובולט אבל לצערי הוא לא הצטלם טוב ולא נראה מספיק ברור בתאורה שבה הצטלמתי. אולי באיזה יום שבו ארגיש נועזת במיוחד אחליט להוסיף לעצמי פס סגול בשיער בשביל הכיף ולא רק בשביל הסקירה. אם זה יקרה (והסיכויי די קלוש אני מודה), אני מבטיחה לנסות ולתעד אותו בתאורה מוצלחת יותר. בינתיים תוכלו להתרשם ממה שכן "נתפס" בתמונה.


בלוג אופנה Vered'Style איפור מינרלי

לסיכום ההתנסות עם הצללית אני יכולה לומר שהופתעתי מאוד מהאפשרויות הטמונות בה וגם למדתי כמה דברים חדשים. מדובר בצללית "מולטיטסקית" ממש - לפחות חמש פעולות באבקה מינרלית אחת קטנה שעלותה 75 ש"ח. כמובן שלא הייתי ממליצה לכן ליישם את כל הפעולות שהצללית מציעה בתוך לוק אחד וליצור הגזמה פראית של התאמת צבעים אבל כן אפשר להוסיף לכל לוק איזה טוויסט מעניין אחר שמציעה לנו הצללית. למשל צללית ולק, שפתון ופס בשיער אבל לא גם וגם וגם.

את מוצרי פארן תוכלו לרכוש בחנות המפעל או בחנות המותג במצפה רמון. או להתרשם משלל המוצרים באתר החברה או בדף הפייסבוק ולבצע הזמנה טלפונית בטלפון 08-6539333.
בין המוצרים של פארן ניתן למצוא מוצרי ספא, מוצרי טיפוח, מוצרים לתינוקות, מוצרי יופי ועוד... מוצרי היופי של פארן כוללים איפור מינרלי-אורגני, 100% טבעי הכולל סמקים, ברונזרים, אייליינרים, מייק-אפ, פודרה, צלליות ועוד. רוב המוצרים הם רב שימושיים וניתן להשתמש בהם בכמה אופנים ולמספר מטרות. 
אני מחכה לראות מה יהיה המוצר הבא שישלח אליי לסקירה ואילו אפשרויות מעניינות יהיו לו להציע לי...

שתהיה לכולם שנה אזרחית נפלאה ומאושרת, מלאה באפשרויות יצירתיות והרבה צבע וסטייל!
נשיקות,
ורד. 

You Might Also Like

10 תגובות

 1. HAPPY NEW YEAR VERED!
  האיפור מדהים ובהחלט מחמיא לעיניים הגדולות והיפות שלך!והטבעת של ג'וסיס...וואו! מדהימה.
  תהני היום! ושתהיה לך שנה אזרחית מקסימה ובהחלט מלאת סטייל!

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה ליאן יקירתי!!!
   שתהיה לך שנה מקסימה!
   נשיקות וחיבוקים :-)

   Delete
 2. Replies
  1. תודה רבה יקירתי!
   שתהיה לך שנה מקסימה :-)

   Delete
 3. הי יקירה, ראיתי במו עיני את החנות הנחמדה שיש להם במצפה רמון בשבוע שעבר כשהיינו בבראשית, מה אגיד לך, כמו שנכנסתי, כך יצאתי, לא אשקיע 75 ש"ח בצללית, לא נשאר לי כסף אחרי השהות בבראשית...
  שנה טובה דרלינג!

  ReplyDelete
  Replies
  1. היי אהובה!
   אוי, כמה כיף לך שהיית בבראשית. אני זקוקה נואשות לחופש והייתי שמחה לאיזה סופ"ש בבית מלון. לא חייב שיהיה מפנק כמו בראשית, העיקר שיהיה מחוץ לבית :-) ואם יהיה מרכז קניות שווה בקרבתו - מה טוב!
   איך היה לכם? נהניתם? כאילו דא!? (שאלה רטורית...)
   יפתי, לא נראה לי שלא יישאר לך כסף בגלל בתי מלון, אפילו לא בגלל אחד כמו בראשית. סביר יותר שזה יקרה עקב ריבוי ביקורים בקניון הסמוך לביתך חחחח
   נשיקות מתוקה שלי ושתהיה לך שנה נהדרת מלאה בכל טוב. אמן!!!

   Delete
 4. איזה כיף שכתבת על איפור מינרלי בדיוק כשחשבתי לנסות כזה!
  כאחת שמאוד מאוד מאוד (מאוד!!) רגישה לאיפור עיניים, אני מוצאת את עצמי כל פעם מתוסכלת מחדש כשאני צריכה להסיר את האיפור באמצע ערב כי העיניים כל כך מגורות שזה בלתי נסבל...

  הייתי שמחה לשמוע ביקורת על מסקרה למשל, אבל אני מניחה שכדאי כבר להתנסות לבד :)

  הקטע הזה שזה מולטי-מוצר ממש מדליק. אוהבת אוהבת אוהבת!

  שנה אזרחית טובה :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. שנה אזרחית מקסימה יקירתי!!!
   אני שמחה שקלעתי בדיוק למחשבותייך :-)
   העיניים שלי אינן רגישות ולכן אני לא יכולה לומר לך משהו בעניין מתוך ידיעה אישית. עם זאת, החברה מייעדת את המוצרים הללו לבעלות עור עיניים רגישות אז נראה לי ששווה לך לנסות. מה גם שעניין המולטי-שימוש בהחלט מדליק.
   ברגע שתגיע לידיי מסקרה לסקירה, מבטיחה לעדכן אותך.
   יום מקסים ושנה אזרחית נפלאה מלאה בכל טוב!!

   Delete
 5. היי ורד האיפור בעיניים מאוד יפה אבל המייקאפ + קונסילר לא טוב לך הוא מוציא לך גוון אפרפר לפנים ולא ממש מחמיא.
  חוץ מזה בלוג מקסים ואת נראית מעולה!

  ReplyDelete
  Replies
  1. היי אנונימית :-)
   תודה רבה על הפרגון! כיף לשמוע!!!
   לעניין הקונסילר - יש לי כהויות מאוד קשות מתחת לעיניים ושום מוצר לא מצליח "לתקן" אותן מבלי להשאיר סימנים (כמו האפרפרות שעליה דיברת וכו' וכו'..)
   האמיני לי שהתייעצתי עם מיטב אנשי המקצוע בתחום וזו התוצאה הטובה ביותר אליה הצלחנו להגיע. זה מבאס מאוד אבל כנראה שאין יותר מדי מה לעשות ודי התחלתי להפנים שכנראה כבר לא אמצא תכשיר פלא לבעיה הזו...
   המשך שבוע מקסים יקירה!

   Delete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook