2012

שבוע האופנה תל אביב 2012

11/09/2012 01:52:00 PM


בלוג אופנה Vered'Style שבוע האופנה תל אביב 2012

ביום ראשון הקרוב ייפתח שבוע האופנה של תל אביב לשנת 2012. TLV FW - TEL AVIV FASHION WEEK יתקיים בין התאריכים 11-13 לנובמבר במתחם התחנה בנווה צדק ולמעשה הוא הראשון מבין השניים שמצפים לנו החודש. שיתוף הפעולה בין מייסד שבוע האופנה, היזם ואיש העסקים אופיר לב ובין המפיק מוטי רייף הגיע לסיומו והתוצאה היא שני שבועות אופנה תל אביביים. הראשון יתקיים בימים ראשון-שלישי הקרובים כאמור, בראשותו של אופיר לב והשני יתקיים בתאריכים 26-28 החודש, בראשותו של מוטי רייף. האם הפיצול לשני שבועות אופנה טוב לפאשניסטות? ימים יגידו...
אז מה מחכה לנו בשבוע הקרוב שהולך להיות אופנתי במיוחד?
אורח הכבוד של שבוע האופנה לשנה זו הוא לא אחר מאשר בית האופנה האיטלקי MOSCHINO בראשות מעצבי העל רוסלה ירדיני וביל שפירו. כמתבקש, אורח הכבוד ייפתח את אירועי שבוע האופנה ויחשוף את קולקציית אביב-קיץ 2013 שלו כמו גם מיטב עיצוביו לאורך ההיסטוריה.  
בימים שני ושלישי יציגו מעצבים ישראליים את קולקציות אביב-קיץ 2013 שלהם לפני עיתונאיים ועורכי אופנה בינלאומיים, קנייני אופנה ומשווקים מאירופה וארה"ב וכמובן גם אנשי תעשיית האופנה הישראלית וחובבי אופנה למיניהם. בין המעצבים הישראלים שיציגו את קולקציית 2013, ניתן יהיה למצוא את מיכל נגרין, ירון מינקובסקי, תמר פרימק, פראו בלאו, אילנה אפרתי, יאיר ג'רמון, גלית לוי, אניה פליט, עידו רקנטי, מורין וולף, מאוריסיו פולצ'ק והמרכז האקדמי ויצו חיפה.
במסגרת אירועי השבוע, תתקיים אף תחרות ה- UP COMUNG DESIGNER בחסות RENUAR, בה ישתתפו כ- 10 מעצבים מבטיחים ביניהם אדווה ברונר, דנה הראל, יעל זיסר, מארק גולדנברג, מריה ברמן, מוסלין ברדרס, פירסט קיס, נילי בן סימון, נדב רוסנברג, סבינה מוסייף ועוד. הזוכה בתחרות יזכה לעצב לרשת רנואר קולקציית קפסולה שתימכר בחנויות הרשת ברחבי הארץ במהלך 2013. קולקציית קפסולה מתקבלת בברכה תמיד. בגדי מעצבים במחיר שווה לכל כיס. לנו נשאר רק לקוות שהטוב מבניהם ינצח.
פרטים נוספים אודות שבוע האופנה ולוח זמנים מפורט תוכלו למצוא באתר TLV FW
כרטיסים לאירועי שבוע האופנה תוכלו לרכוש כאן. שימו לב שעבור התצוגה של מוסקינו תיאלצו להיפרד מ- 2,500 ש"ח, לא פחות. עבור תצוגה של מעצב מקומי תתבקשו לשלם 250 ש"ח. 
התכנית האישית שלי לשבוע הבא כוללת את התצוגה של תמר פרימק ואת התצוגה של אניה פליט, נכון לרגע זה. אילו אירועים נוספים אהיה חייבת להכניס ללו"ז האופנתי, נדע בהמשך... 
אז מה, נפגש שם?


You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook