adidas

הום סטיילינג

11/17/2012 09:22:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

כבר הרבה זמן אני רוצה לספר לכם מה דעתי לגבי הדרך שבה אנחנו בוחרים להתלבש בתוך ביתנו שלנו וכמה חשוב בעיניי שגם בבית נהיה לבושים בבגדים ולא במשהו שכבר מזמן יצא מהגדרת המונח בגד ראויי ללבישה. בכל פעם שהתכוונתי להשמיע את דעתי כאן בבלוג, מצאתי משהו חשוב אחר לספר לכם בנוגע למלבושינו מחוץ לבית ועניין הסטיילינג לשעות הבית נדחה. בימים טרופים אילו, כשחלק נכבד ממדינתנו הקטנה שרויי במלחמה ובלית ברירה מכונס בביתו, חשבתי לעצמי שאולי זה הזמן לומר את הדברים. כמי שמתגוררת בצפון הארץ, אני מכירה היטב את התחושות הקשות והימים הנוראיים שעוברים על אזרחי העורף ובוודאי שאין לי שום כוונה לעשות שימוש ציני במצבם או חלילה לפגוע במי מהם. אין לי ספק שיש דברים חשובים יותר מאופנה, בוודאי בתקופה זו, אך עם זאת אני גם יודעת שהחיים ממשיכים, בין אם נרצה ובין אם לאו, אז את החלק "הפומבי" שלי בחרתי להמשיך עם פוסט שתואם את האווירה של הימים בהם אנו נמצאים. גם בימים שבשגרה אנחנו מבלים זמן מה בביתנו וחשוב שגם שם נתלבש טוב. בבגדים פשוטים ובלי יותר מדי קישוטים אבל באופן המכבד אותנו ואת הסובבים לנו. אז אם בא לכם לנקות קצת את הראש מהעניינים הבוערים שעל סדר היום, אתם מוזמנים לקבל כמה השראות לבוש ביתיות ולשמוע את דעתי הנחרצת על ההום סטיילינג שאנחנו בוחרים לעשות לעצמנו.

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג
סווטשירט ומכנס/ S.WEAR

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג
סווטשירט/ adidas, חולצה/ FOX, מכנס/ S.WEAR, נעליים/ sacouny

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג
סווטשירט/ H&M, מכנס/ FOX, נעליים/ sacouny


בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג

בלוג אופנה Vered'Style הום סטיילינג
סווטשירט ומכנס/ S.WEAR, נעליים/ sacouny
פרק נכבד בהרצאות הסטיילינג שאני מעבירה מוקדש לנושא הבגדים שאנו לובשים בבית. החלק הזה אינו נלמד בפקולטה לסטיילינג (לפחות לא בזו שבה אני למדתי) ועד כמה שידוע לי טרם נחקק "חוק הסטיילינג" הראשון בנוגע ללבוש בית. כל האמור כאן ובהרצאות שלי מבוסס אך ורק על דעתי האישית ואתם מוזמנים לקבל אותה או שלא.
רובנו נמצאים רוב שעות היום מחוץ לבית והחשיבות הגדולה ביותר של ההופעה החיצונית שלנו היא כמובן שם, במפגש עם קולגות לעבודה, חברים, מכרים ואפילו זרים ברחוב. ההופעה החיצונית שלנו היא שקובעת את הרושם הראשוני עלינו ומשפיעה באופן משמעותי על התדמית שלנו בעיניי הסביבה (תוכלו לקרוא על כך בהרחבה בפוסט "עניין של תדמית"). אבל, גם כשאנחנו נמצאים בביתנו שלנו, הרחק מעיניהן הבוחנות של "זרים" חשוב שנקפיד על הופעה חיצונית הולמת וראויה. אני בוודאי לא מתכוונת שנסתובב בבית עם שמלת המלמלה והעקבים והדבר הראשון שגם אני עושה כשאני נכנסת הביתה אחרי יום עבודה הוא לקלף מעצמי את כל האקססוריז הבלתי נחוצים ולהחליף בגדים. השאלה היא לאילו בגדים. כולנו בוודאי נסכים על כך שחשוב שבגדי הבית יהיו נוחים ויהיה לנו נעים לחיות בהם ולדעתי כדאי שהם גם ייראו טוב. החולצה המחוררת (לא זו שיש לה אמירה אופנתית) או הטרנניג המוכתם בכלור מיום הניקיונות האחרון - הם לא בגדים שנראים טוב. גם אם הם הכי נוחים לנו, כדאי לוותר עליהם. ישנן המון אופציות לבוש ביתיות שהן גם נוחות ונעימות וגם נראות טוב ומכבדות אותנו. כל מה שנדרש מאיתנו הוא להשקיע רגע קטן של מחשבה במה שאנחנו זורקים על עצמנו בבית. הבגדים צריכים להיות נקיים ומסודרים, לא בלויים, מוכתמים או מחוררים וכדאי שגם יהיו במידה הנכונה לנו. חליפת הפוטר היפיפייה שקנינו לפני כמה שנים וכבר קטנה עלינו בכמה מידות, כבר עשתה את שלה והגיע הזמן שנעביר אותה הלאה. ואם אנחנו מאלה שמעדיפים את בגדי הבית שלהם רחבים ורפויים, נוכל לבחור את הפריטים שמגיעים בגזרות רחבות ולא דווקא את הבגדים שגדולים עלינו בשמונה מידות לפחות. כשאנחנו לבושים טוב אנחנו מרגישים טוב וכשהבגדים שלנו נקיים ואסתטיים יותר נעים לנו ולסובבים אותנו. חשוב מאוד בעיניי שגם בני המשפחה שלנו ייראו אותנו בלבוש ראויי. הבעל או האישה וכמובן הילדים, לא צריכים להיתפס בעינינו כמובנים מאליהם וכמי שיכולים לספוג הכל. גם להם מגיע לראות אותנו בלבוש הולם. לטעמי, השאלה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו כשאנחנו מתלבשים בבגדי בית היא איך נרגיש בבגדים האילו אם יפתיע אותנו עכשיו אורח בלתי צפוי? מה יקרה אם תכנס לרגע השכנה, החבר של הילד או רחמנא ליצלן החמות? אם התשובה הכנה שנשיב לעצמנו היא שנרגיש לא בנוח וניאלץ לחשוב בזריזות על תירוץ טוב ואמין לסיבה שבגינה אנחנו נראים מרופטים, כדאי מראש לוותר על האאוטפיט הביתי ולמצוא אחד אחר. 
אני מאמינה שהמראה הכללי שלנו צריך להיות מכובד והולם בכל מקום בו אנו נמצאים. עם מעט מאוד מאמץ, בלי יותר מדי איפור או תכשיטים, בלי בגדים רשמיים ומתוקתקים ובלי לוותר על הנוחות, אנחנו יכולים להיראות טוב ולהרגיש מצוין גם בבית. אז למה לא בעצם?

שיהיה לכולם שבוע שקט ורגוע בתוך הבית ומחוצה לו!
בתקווה לימים שלווים יותר, נשיקות,
ורד.

תודה לבעלי היקר טל על התמונות!


You Might Also Like

11 תגובות

 1. החיים ממשיכים אכן כן. אבל החיים שלך תותים עם יש לך עניין בזה עכשיו. מאווד יפה אבל לא תודה ולא כרגע. זה אפילו מעט מקומם שאנשים טרודים היכן הגראד הבא ינחת ועל שלום תינוקינו ואת עסוקה באיזה טרנינג נלבש בבית. נו באמת.........

  ReplyDelete
  Replies
  1. אנונימית יקרה!
   אם דעותייך כל כך נחרצות מדוע אינך חושפת את זהותך ומסתתרת תחת זהות אנונימית???
   ואגב את המילה "אם" בהקשר שרשמת כותבים עם א'!!!
   בתור מי שגרה בצפון וחוותה את מלחמת לבנון השנייה עם תינוקת על הידיים ותינוק בבטן, בעוד כל המדינה המשיכה בחייה כאילו כלום, אינני מוכנה לקבל ביקורת שכזו!!!
   תמיד עניין אותי מה אלבש וזה בוודאי לא התעורר בגלל מצוקתם של אנשים אחרים. המחשבה מה אלבש לא מזיקה לאזרחים היושבים בעורף ואם לא אחשוב על מה ללבוש, זה לא ישפר את מצבם!
   לא מתאים לך לקרוא ולראות את מה שיש לי לומר ולהראות, אל תבקרי פה יותר!!! ויפה שעה אחת קודם!!!

   Delete
 2. יפה לך אימונית ושיער אסוף ! רעיון טוב לפוסט

  ReplyDelete
  Replies
  1. תודה רבה דארלינג!
   מתי נפגשות שוב???
   שיהיה שבוע שקט ורגוע, אמן :-)

   Delete
 3. ורדונה היקרה, כמה נפלא שבפוסט אחד נחשפו עוד 2 פנים שלך שטרם זכיתי להכיר; האחד, זה של המראה שלך בבית, שלא הפתיע אותי, יש לומר. לא היה לי ספק שגם בבית את נראית נהדר ומקפידה על מראה אסתטי ולא על לוק האקונומיקה-שיק. השני, שלמען האמת הצליח להפתיע אותי, הוא העובדה שניתן לעצבן אותך והאמת, זה דווקא מאד הצחיק אותי. את אנושית, איזה כייף לגלות...חחח. יפה השבת למגיבה הראשונה, מעולם לא הבנתי את אלה שמגיבים רק כדי לומר משהו רע. לא מתאים, אל תקראי יותר, אבל בטח אל תשמישי מישהי שאת לא מכירה ושאין לך מושג ירוק לגביה. אלוהים עדי כמה פעמים רציתי להביא את לשוני החדה לידי ביטוי בפוסטים של בלוגריות אחרות ושאלתי את עצמי מה הטעם. אם אין לי משהו טוב לומר, או ביקורת עניינית ומנוסחת יפה, פשוט לא אגיב. אל תתעצבנו בובה,

  ReplyDelete
  Replies
  1. שריתי אהובתי, מצחיק אותי שרק עכשיו "גילית" שאני יודעת להתעצבן. ממש לא קשה לעצבן אותי ואני "נדלקת בשניות" (ציטוט של טל). מאחר ואני מרגישה כאילו אנחנו מכירות שנים ומכל הכיוונים, קצת שעשע אותי להבין שרק עכשיו נחשפת לזה :-)
   לגופו של עניין, אני באמת פתוחה לביקורת ומראש לוקחת בחשבון שלא כל אחד יאהב כל אאוטפיט שאני מצלמת או כל טקסט שאני כותבת ויש שלא יאהבו כלום ושום דבר. זה לגמרי לגיטימי ואפילו כיף, אם כולנו היינו אוהבים את אותם הדברים היה לנו משעמם מדי. אז באמת שאין לי בעיה לקבל ביקורת בנוגע לעניין לשמו התכנסנו כאן (כל עוד היא כתובה בשפה מכובדת) אבל ביקורת נגועה ברוע כמו של גברת אנונימית הייתה מחוץ לגבולות הטעם הטוב בעיניי. וכן התעצבנתי מאוד :-) אני שמחה שעניתי לה בשנייה שראיתי את התגובה, בשיא העצבים ובלי לחשוב יותר מדי כי אם הייתי חושבת על הנוסח הוא בטוח היה יותר תקיף ופחות מכבד אותי ובוודאי הייתי מצטערת על כך אח"כ. תודה על התמיכה וההבנה יקירה. אני מאוד מעריכה את תפיסתך והתנהלותך! תגובתייך תמיד מנוסחת היטב ותמיד נעים לשמוע ממך, גם כאשר אין בנינו הסכמה על דבר מה.
   באשר לעניין "האנושית" שוב שעשע אותי לקרוא את דברייך כי בדיוק בעת כתיבת הפוסט הנוכחי חשבתי על העניין בעצמי. זה היה הרבה לפני שהגיעה התגובה של האנונימית ובהקשר אחר לגמרי אבל שוב יש בנינו איזו טלפאתיה. חשבתי על זה שלדבר על בגדים "סמי-מתותקים" בבית יכול לצייר אותי כעל אנושית, מה שאני ממש לא (אפילו שאני שאמת חושבת שגם בבית חשוב להקפיד על רמה סבירה של אסתטיות). בתחילה גם התייחסתי לסוגיה בפוסט ותיארתי את המראות הקשים שזכה כל תינוק חדש שהצטרף למשפחה לראות כאשר הייתי אחרי לידות וסבלתי ממחסור קשה בשעות שינה והדבר האחרון שעניין אותי זה מלבושיי. בזמן ההגהה המשפטים הללו נשמעו לי קצת מתנשאים אז הסרתי אותם אבל זה בהחלט חלף במחשבותיי. אני שמחה שזיהית את "אנושיותי" מזווית אחרת :-)
   נשיקות אהובה יקרה שלי!
   שיהיה שבוע רגוע ושקט עד כמה שניתן, אמן!

   Delete
 4. also in home we need to look good and you prove it!
  Your home is looks gorgeous and so comfortable as i can see in the photos, so clean and fresh. i love it!!!
  have a great week and I hope that in Israel will be a quiet week!

  ReplyDelete
  Replies
  1. !Thank you Lian Sweet
   :-) I'm glad you liked the look of the house
   !!!I also hope to have a quiet week here in Israel
   !Thanks for the concern dear

   Delete
 5. מסכימה מסכימה מסכימה!
  התחדשתי גם ב 2 זוגות מכנסיים מפנקים מהיינס + חברה הביאה לי במתנה מכנס שלהם עם טיקט, ואני הכי מאושרת שאלה הולכים ללוות אותי בחורף הקרוב. זאת הזדמנות נהדרת להפטר מטרנינגים ישנים ומרופטים.

  ReplyDelete
 6. תתחדשי יקירה! אני בטוחה שתיהני מהם :-)

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook