LE TEINT TOUCHE ÉCLAT

איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה

9/10/2012 10:04:00 AM

בלוג אופנה Vered'Style איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה

כפי שסיפרתי לכם בפוסט הקודם, שבוע עמוס בכל טוב עבר על כוחותינו. אירוע נוסף ומהמם (שלא לומר הקרם דה לקרם) בו השתתפתי, הוא השקת המייק אפ החדש של המותג היוקרתי איב סאן לורן - "לה טה טוש אקלה". במסגרת ההשקה הוצג לפנינו גם מראה האיפור של המותג לסתיו חורף 2012/13 . האירוע התקיים בוילת דלאל הקסומה בנווה צדק - לוקיישן רומנטי ואצילי עם לוק צרפתי, שהתאים באופן מושלם להצגת קולקציית איפור רומנטית וחושנית "מייד אין פראנס". ריח האיכות והשיק הצרפתי נישא באוויר ואפף אותי זמן רב אחרי שעזבתי את "המעוז הצרפתי" הקטנטן בדרום תל אביב


בלוג אופנה Vered'Style איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה

כיאה למותג יוקרתי כאיב סאן לורן, הצגת מוצרי הקולקציה החדשה הייתה מרתקת ומפתה ותוך רגעים ספורים השתכנעתי שאני חייבת אותה לעצמי. העובדה שהאירוע התקיים בניצוחו של אמן האיפור לבית איב סאן לורןפרד לטייר, רק הגבירה את ערגתי לאיפור יקר ויוקרתי דוגמת זה שהונח לפניי ושמעולם לא רכשתי לעצמי. בקלות בלתי נסבלת יצר האמן יש מאין (או יותר נכון יצר אין ממה שיש והעלים כל זכר לסימן קטנטן על פניה של המתאפרת) וכל זאת במחי יד, מברשת ולה טה טוש אקלה.


בלוג אופנה Vered'Style איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה

מניסיוני, התבוננות במאפר מקצועי בשעת עבודתו (ועל אחת כמה וכמה על אמן איפור כמו פרד) יכולה להטעות אותנו ולגרום לנו לחשוב שעם מוצרים כמות שהוא משתמש נוכל גם אנחנו להגיע לאותה תוצאה, אפילו אם ידינו "קצת" פחות מיומנות משלו. בפועל הדברים קורים אחרת (לפחות אצלי...) ואני חייבת להתנסות בעצמי ועם ידיי השמאליות במוצרי איפור חדשים כדי לדעת האם הם באמת עושים עליי את העבודה גם ללא התערבות של איש מקצוע. לכן, שמחתי מאוד לקבל ערכת איפור מפנקת במיוחד שכללה את מיטב החידושים של איב סאן לורן לחורף הקרוב. עכשיו אני גם יכולה לישון בשקט (הרי יש לי מוצרי איב סאן לורן משל עצמי) וגם יכולתי להתנסות במוצרים בעצמי ולדווח לכם מניסיוני האישי (שלרוב עדיף על הצהרות שיווקיות מנוסחות ומעוצבות).
על מנת שלא להעמיס עליכם כמות גדולה מדי של פרטים חשובים בבת אחת, החלטתי לחלק את הסקירה שלי למוצרי הקולקציה החדשה של איב סאן לורן לשני פוסטים ולהעניק לכל מוצר את המקום המכובד המגיע לו. בפוסט זה אשתף אתכם בעלילות המייק החדש בעיר הגדולה (או במדינתנו הקטנה) ובפוסט ההמשך אציג לפניכם את מראה האיפור של המותג לחורף הקרוב והמוצרים בקולקציה

לפני כ- 20 שנה השיק המותג איב סאן לורן את הטוש אקלה TOUCHE ÉCLAT - אותו עט קסם אגדי המעניק אור וזוהר לפנים. 


בלוג אופנה Vered'Style איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה

למי שבמקרה לא שמעה על הפלא הזה, מדובר בפורמולה מלאה במפיצי/מחזירי אור זעירים שמטרתה להאיר אזורים נבחרים בעור ולתקן ולטשטש את הפגמים שבו. בלחיצה על עט הקסם, משחרר הטוש אקלה חומר בכמות מדויקת (לא תמיד...) להארת העיניים, השפתיים ועצמות הלחיים. המראה שמתקבל רענן וקורן. מוצר נהדר לרענון האיפור ומראה הפנים במהלך היום ולמיטב ידיעתי, כיום כמעט כל חברות האיפור מחזיקות מוצר מסוג זה בליין שלהן.
20 שנה אחרי ההשקה של "טוש אקלה", מציג איב סן לורן טכנולוגיה חדשנית ליצירת הזוהר החדש לעור הפנים, הפעם בדמות מייק אפ - לה טה טוש אקלה LE TEINT TOUCHE ÉCLAT.


בלוג אופנה Vered'Style איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה

המייק אפ החדשני מאתגר את עצמו ומתיימר להעניק לנו זוהר רב מימדי ותחושת קלילות ושלמות לעור הפנים (במקרה של העור שלי שאינו בגוון אחיד ותמיד נראה יבש וכבד, זה חתיכת אתגר!). 
המרכיבים "המאירים" שבטוש אקלה נרקחו לתוך פורמולת המייק אפ והשתלבו למוצר אחד המעניק גם כיסוי וגם הארהלשיטת המותגטוש אקלה ומייק אפ הטה טוש אקלה הם הצמד המושלם לאור משולם (בעור). המייק-אפ מבהיר את המרקם ומעניק אחידות לעור פנים מלא חיים והטוש אקלה מגביר את אפקט האור וממקד אותו באזורים ספיציפיים של הפנים. לה טה טוש אקלה מגיע ב- 16 גוונים (!) המסודרים ב- 3 משפחות: בהיר, בינוני וכהה, כאשר בכל משפחה קיימים 3 תתי גוונים המאפשרים להגיע להתאמה מושלמת. 


בלוג אופנה Vered'Style איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה

את הטוש אקלה אני מכירה ונפלאותיו ידועות ומוכרות לי. לכן, הייתי סקרנית ונרגשת לקראת השקת המייק אפ החדשני. כשהגעתי להשקה וחשתי את המרקם הקטיפתי שלו התחלתי להבין במה מדובר. אחרי שראיתי את מר פרד לטייר מאפר את חברתי הבלוגרית מיכל כבר ידעתי שהמוצר טוב. אבל רק אחרי שהשתמשתי בו בעצמי הבנתי עד כמה הוא טוב. במסגרת האירוע הותאם לכל אחת מהמשתתפות גוון המייק אפ הנכון לעור הפנים שלה. ההתאמה שנעשתה לי הייתה מדויקת, הן בזכות המקצועיות של צוות איב סאן לורן והן בזכות מספר הגוונים הרב שמאפשר זאת.


בלוג אופנה Vered'Style איב סאן לורן - לה טה טוש אקלה
גוון המייק אפ שהותאם לי - BD 50

ההתאמה המדויקת הייתה כמובן בסיס נהדר וחשוב מאוד להתרשמותי מהמוצר. בהמשך לכך, נגלה לפניי מייק אפ במרקם נעים וקליל שגם מעניק כיסוי טוב. לאחר מריחת המייק אפ העור נראה טבעי ואחיד, לא מבריק אבל קורן, הפגמים הוסתרו בקלות והפנים אינן נראות מאופרות בכבדות. יותר מזה, אני לא יכולה לבקש מהמייק אפ שלי!
המייק אפ אינו מעניק לפנים את אותה הארה שמעניק הטוש אקלה (והוא גם לא מתיימר לעשות כן) אבל הוא בוודאי מעניק לעור גוון אחיד וקורן יותר ממייק אפים אחרים, לפחות אלה שבהם אני התנסיתי. להשלמת המראה המואר, תמיד כדאי לחזור לטוש אקלה האגדי. לדעתי מדובר בדואט מנצח, לא פחות!

בפוסט הבא - מראה האיפור של איב סאן לורן לחורף 2012/13

שיהיה לכולכם המשך שבוע מואר וקורן!
נשיקות,
ורד


You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook