HM

מה ללבוש לאירוע

7/31/2012 11:52:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע

כבר שמעתם אותי אומרת כמה וכמה פעמים כאן בבלוג עד כמה חשוב בעיניי להתאים את האאוטפיט שאנו בוחרים ללבוש, לזמן והמקום אליו פנינו מועדות. אחד הדברים המביכים בעיניי הוא למצוא את עצמך במרכזו של אירוע חברתי/משפחתי, כזה או אחר, כשאתה מתהדר באאוטפיט חריג באופן קיצוני מכל האורחים האחרים. אז כדי להימנע מסיטואציות אופנתיות מביכות, בחרתי להביא לפניכם היום, ברוח עונת החתונות (והאירועים בכלל), שנמצאת בשיאה בימים אילו, את "האני מאמין" שלי בכל הנוגע לבחירת אאוטפיט לאירוע. בעיניי מדובר בתורה שלמה ובחרתי להתמקד בטיפים המרכזיים, החשובים והיעילים ביותר.


בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע
בלוג אופנה Vered'Style מה ללבוש לאירוע

בתקופה זו של השנה כולנו מבלים זמן רב יותר מהרגיל באירועים שונים, חלקנו יותר וחלקנו פחות. בין אם אנו משלשלים מעטפת מזומנים לתיבת מתנה באולם שמחות כלשהו פעם או פעמיים בשבוע ובין אם לעתים רחוקות יותר, עלינו לדעת כיצד לבחור נכונה את האאוטפיט המתאים לאירוע אליו אנו מתלבשים. אז מה חשוב לקחת בחשבון כשאנו בוחרים אאוטפיט לאירוע? 
סוג האירוע - בראש ובראשונה עלינו להתאים את מלבושנו לאופי האירוע אליו אנו מוזמנים. דינו האופנתי של אירוע חתונה אינו כדינו האופנתי של ברית או מסיבת רווקות! גם אם מאוד מתחשק לנו לחדש את שמלת הפאייטים המהממת שקנינו לאחרונה וטרם הספקנו ללבוש, הבריתה של התינוקת הטרייה של השכנים היא כנראה לא המאורע הכי מתאים לכך (אלא אם כן את שכנתה של אופירה אסייג, חובבת הפקות ידועה שחוגגת בריתה באירוע ערב מושקע ועתיר מוזמנים באחד מאולמות האירועים המפוארים ביותר בארץ). 
שעת האירוע - מלבד אופי האירוע יש להתחשב כמובן בשעתו. במידה ומדובר באירוע צהריים שנפוץ מאוד בשנים האחרונות, האאוטפיט הנדרש חייב להיות מרוסן יותר וכך גם האיפור והתסרוקת. אם נבחר בשמלה היא תהיה יותר קלילה (לא זו שאנו זורקות על עצמנו כשאנחנו קופצות לקפה עם חברה אבל גם לא השמלה הכי מוזהבת ומנצנצת בארון). כדאי שנבחר משהו באמצע - איזו שמלה מחמיאה מבד איכותי ובצבע סולידי. אם בכל זאת בא לנו להוסיף טוויסט אופנתי (מומלץ תמיד!), אפשר להעזר באקססורי מעניין ומרשים שיעשה את העבודה. אם החלטנו לוותר על השמלה וללבוש אאוטפיט המורכב משני חלקים, כדאי שהוא יכלול מכנס או חצאית מהודרים מהרגיל עם טופ מעניין (זה יכול להיות מבד מבריק קלות או בטקסטורה מיוחדת אבל הכל "בקטנה", בכל זאת מדובר בשעות היום). כשמדובר באירוע ערב, מרחב התמרון שלנו גדול יותר ואנחנו יכולות ברוב המקרים להתקשט ולהתנצנץ, להתאפר ולהסתרק, גם מבלי שנרגיש חריגות עד אימה.
מקום האירוע - הלוקיישן בו מתרחש האירוע אליו הוזמנו רלוונטי לבחירת המראה הכללי (ולא רק לבגדים שנבחר). במידה והאירוע מתקיים באולם, נוכל להתהדר בשיער מפונפן למשעי ולהיות בטוחות שגם נסיים את הערב כששערנו באותו מצב צבירה. כשנופיע לגן אירועים לעומת זאת, עדיף לבחור בשיער אסוף שהלחות האיומה תתקשה להרוס. (כמובן שגם התסרוקת שאנו בוחרים לאסוף לתוכה את השיער חייבת להיות במינון הנכון בהתאם לסוג האירוע, השעה, המקום וכו' וכו'). פרט נוסף שחשוב לזכור הוא שלעיתים המיזוג המקפיא באולמות האירועים מצדיק הצטיידות בעליונית ואם אנו מאלה שסובלים מאוד מקור כדאי לתכנן מראש את האאוטפיט שיתאים גם לעליונית שכנראה נשלוף עוד לפני שהחתן ישבור את הכוס. מאידך, באירוע גן מומלץ לבחור באאוטפיט אוורירי, לא הדוק מדי ומבדים "נושמים" שימנע תקריות זיעה מביכות.
הקרבה לחתן/כלת האירוע - המינון של האאוטפיט חייב להיות מותאם לקרבתנו לבעל האירוע. אם בן משפחה קרוב או חברה טובה מתחתנים, נוכל להפגיז הופעה בברכה! אך אם את מוזמנת לחתונת הבן של הקולגה של בעלך, לא ממש כדאי שתופיעי באאוטפיט שעשוי לבלבל בינך ובין אחותה של הכלה.
אופי הפעילות המתוכננת - כאשר מדובר באירוע מצומצם יותר (כמו חנוכת בית או יום הולדת לחברה) כדאי לדלות מבעל/ת החגיגה כמה שיותר פרטים לגבי אופי האירוע, הרכב המוזמנים וסוג הפעילות המתוכננת כדי שנדע להתאים עצמנו מכל הבחינות (שמא נופיע במכנסי עור וחולצת משי מבריקה לערב מנגל בחצר הבית של בעל/ת החגיגה).
אילו הם לטעמי, השיקולים העיקריים שצריכים להנחות אותנו בעת בחירת אאוטפיטים לאירועים השונים אליהם אנו מתלבשים. כמובן שלגבי כל אירוע יש להתחשב בכל הנתונים המוזכרים יחדיו ולשקלל את כולם לכדי אאוטפיט אחד שיהיה המתאים ביותר לאירוע הספציפי. 

מעבר לשיקולים אילו ישנם גם כמה כללי ברזל שנכונים תמיד והם חייבים להיאמר! 

  • לעולם לא ללבוש שמלה לבנה לחתונה. אני בטח לא מחדשת לכן כלום אבל חשוב לומר את זה שוב ושוב ושוב. 
  • לעולם לא ללבוש את אותו האאוטפיט לשני אירועים בהם מעגל המוזמנים זהה ויש סיכוי שרובם או אפילו חלקם כבר ראו אותנו עימו.  
  • יש להימנע מלהראות "לבוש מדי" בדיוק כמו שיש להימנע מלהראות הכי פחות לבוש מכולם.

אחרי כל מה שאמרתי, מה נראה לכם? לאיזה אירוע היה מיועד האאוטפיט שבתמונות?


שיהיה לכולם יום מקסים
נשיקות,
ורד.


תודה לבעלי המקסים טל על התמונות!


שמלה/ H&M, חגורה/ קסטרו, נעליים/ scoop, קלאץ'/ אוסף פרטי, צמיד ניטים/ מיכל בן עמי, צמיד גורמט ושרשרת/ ג'וסיס.

You Might Also Like

2 תגובות

  1. יוצא מן הכלל, לא הייתי חושבת על נעל בהירה, הייתי בורחת לשחור, שיתאים לחגורה. השרשרת יפהפיה.

    ReplyDelete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook