ALDO

טיפוח

6/26/2012 12:38:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style טיפוח

נושא הטיפוח קשור לעולם האופנה באופן ישיר והוא חשוב לא פחות ממנו. עד כה, כמעט שלא התייחסתי בבלוג לענייניי טיפוח וחשיבותם ובהחלט הגיע הזמן לעשות כן. אז היום נקדיש את הפוסט לנושא טיפוח עור הפנים ובשונה מהרגיל לא נדבר על אאוטפיטים, שילובי פריטים וסטיילינג (אולי רק קצת...).


בלוג אופנה Vered'Style טיפוח
בלוג אופנה Vered'Style טיפוח
בלוג אופנה Vered'Style טיפוח
בלוג אופנה Vered'Style טיפוח
בלוג אופנה Vered'Style טיפוח
בלוג אופנה Vered'Style טיפוח

כמי שמחוברת לעולם האופנה והלייף סטייל, נושא הטיפוח הוא חלק בלתי נפרד מחיי זה זמן רב. מי שמכיר אותי באופן אישי יודע שדי קשה לתפוס אותי יוצאת מהבית ללא איפור ולק או רחמנא ליצלן, בשיער לא מסודר. עם זאת, שגרת הטיפוח שלי כוללת בעיקר טיפולים ביתיים וכמעט שאינני משתמשת בשירותיהן של קוסמטיקאיות. עור הפנים שלי יבש ולכן הוא  מעולם לא "עשה בעיות" שנראו לי כמצדיקות התערבות קוסמטיקאית כזו או אחרת. התחזוקה השוטפת של עור הפנים שלי מסתכמת בדרך כלל בניקוי, קרם לחות ופילינג ביתי עדין אחת לשבוע. להבנה שאין זה מספיק ועור הפנים זקוק לקצת יותר יחס, הגעתי בעקבות שיעור בנושא איפור בו השתתפתי במסגרת לימודי הסטיילינג בשנקר. חלק נכבד מהשיעור הוקדש לעניין טיפוח העור שמהווה חלק בלתי נפרד מהאיפור עצמו. בשיעור למדתי (והפנמתי) עד כמה חשוב להעניק לעור הפנים טיפול מקצועי אחת לכמה חודשים (התדירות תלויה כמובן בסוג העור ומצבו) וכי ניקוי עמוק של עור הפנים, חידושו והזנתו בלחויות וחומרים ממצקים ומעצבים הם בדרגת חשיבות עליונה, בטח ובטח לבעלת עור יבש כמוני. כך לפתע פתאום באמצע החיים הסתבר לי שטיפוח העור מקבל חשיבות עליונה... (ואני חשבתי שמה שאנחנו לובשים זה הכי חשוב...) אז אחרי "שקיבלתי על הראש" מהמרצה המקסימה (ומשירלי חברתי המהממת שישבה לידי), שהזדעזעו משגרת טיפוח העור שלי, החלטתי שעליי לעשות מעשה ולכתת רגליי אל עבר מכון הקוסמטיקה (אך לא לפני שאני טורחת לעדכן את בעלי - שגם ככה סבור שאני משקיעה זמן רב מדי בטיפוח - עד כמה הוא טועה ועד כמה אני "מוזנחת"). אז כמו בכל דבר אחר, לקח לי קצת זמן להוציא את התוכניות אל הפועל ולא פקדתי את מכון הקוסמטיקה ביום למחרת השיעור בשעה 06:00 בבוקר. ממש לא. את הדחיפה הממשית לעשות זאת קיבלתי רק לאחרונה, לפני הנסיעה לחופשת סופ"ש באילת עליה כבר שמעתם (ושמעתם ושמעתם ושמעתם). תמיד לפני חופשה מתחשק לי לטפח את עצמי יותר מהרגיל. כמובן שאני סבורה שכולנו צריכות להיות מטופחות ואסתטיות בכל ימות השנה אך לפני יציאה לחופשה אני חשה בצורך מוגבר ולא מוסבר "לאובר" טיפוח (פן, לק ואם אפשר אז גם כמה בגדים חדשים שארגיש בהם טוב). אז כדי לספק לעצמי את הצורך האמור, החלטתי שזה ה-זמן לבקר אצל הקוסמטיקאית דיקלה שושן (גם את זה כבר שמעתם) ולקבל טיפול פנים מפנק, כחלק מהטיפוח הדרוש לפני החופשה. מכון הקוסמטיקה של דקלה יפייפה ונקי והשירות היה אדיב ונעים. קיבלתי מדיקלה טיפול אנטי אייג'ינג שכלל פילניג, החדרת לחות ושאר חומרים מנקים ומעצבים של חברת CHRISTINA, מהמובילות בתחום. הטיפול היה מהנה מאוד והמוצרים האיכותיים הותירו תחושת ניקיון, לחות וברק שליוו אותי זמן רב לאחר הטיפול.

אז אחרי שהתנסיתי בטיפול ויכולתי ממש לחוש ולראות את ההבדל והשיפור במצב העור לאחריו, שוכנעתי סופית עד כמה הוא נחוץ וחיוני. כמובן שמעתה בכוונתי להמשיך בשגרת טיפולי הפנים, בנוסף על הטיפוח השוטף בבית ולא רק לפני יציאה לחופשה....
ומה הקשר של התמונות לאמור בפוסט? הן צולמו מיד לאחר שיצאתי מטיפול הפנים ובלי קשר הן מתעדות את חולצת הניטים שהרסה אותי והצליחה לגרום לי להכניס אותה לארוני בשני צבעים (למרות שאינני עושה דברים כאלה בדר"כ), כפי שעידכנתי באחד הפוסטים הקודמים.

תודה לאחותי עתליה על הצילומים ועל הצמידים פרי עיצובה שאני עונדת!

חולצה/ ZARA, חצאית/ H&M, נעלי עקב/ ALDO, משקפי שמש/ JUICY COUTURE, צמידים/ ג'וסיס.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook