HOODIES

טרנד לק הג'ל

6/23/2012 09:33:00 PM

בלוג אופנה Vered'Style טרנד לק הג'ל

לאחרונה התנסיתי באחד הטרנדים החמים של עולם הטיפוח, הלוא הוא לק הג'ל שכבש את חובבות האסתטיקה בעולם כולו ולפני מספר חודשים הגיע גם אלינו. הלק החדש מבטיח להישאר על ציפורננו לאורך זמן מבלי להתקלף או לאבד את הברק שלו, אפילו לא לאחר שימוש מרובה במים. אני תמיד שמחה להקריב את גופי (ובמקרה הספציפי את ציפורניי) לטובת המדע (כל עוד מדובר במדע אופנתי כמובן!) ולעשות על עצמי ניסויי של מוצר טרנדי וחדש. עוד יותר אני שמחה לשתף אתכן בתוצאות הניסויי ומסקנותיי לגביו.


בלוג אופנה Vered'Style טרנד לק הג'ל
בלוג אופנה Vered'Style טרנד לק הג'ל
בלוג אופנה Vered'Style טרנד לק הג'ל
בלוג אופנה Vered'Style טרנד לק הג'ל
בלוג אופנה Vered'Style טרנד לק הג'ל

לפני כשבוע וחצי, טרם הנסיעה לחופשת סופ"ש עם בעלי היקר, פקדתי את מכון הקוסמטיקה של הקוסמטיקאית דילקה שושן (שלשמחתי ממוקם בסמוך לביתי בתל עדשים), כדי "להכין" את עצמי לנסיעה. טיפול "ההכנה לחופשה" כלל הרבה פינוקים וביניהם גם התחדשות בלק הג'ל. הצהרת הלק על כושר עמידותו(כשבועיים-שלושה), נשמעה לי מבטיחה ובתור מי שמורגלת במריחת לק חדש מדי בוקר (ולא מצליחה להגיע לסוף היום כשכולו עדיין איתי), שמחתי לתת ללק את הזדמנות לקיים הבטחותיו ולפנות לי עוד כמה דקות יקרות מפז בשעות הבוקר.
לאחר שהתנסיתי בעצמי, אני יכולה לומר שמדובר בג'ל היוצר מעיין ציפוי עדין ומבריק על הציפורניים (מזכיר קצת בניית ציפורניים אך עדין יותר). הג'ל הקשיח שומר על הלק לאורך זמן ובניגוד ללק רגיל גם הברק אינו יורד אחרי זמן קצר. גם אחרי סופ"ש שכולו מים (ים, בריכה, בריכה, ים וחוזר חלילה) הלק לא התקלף, הברק נשאר כשהיה וזהו בהחלט הישג עצום! התמונות המתעדות את הלק צולמו למעלה משבוע לאחר שמרחתי את לק הג'ל והן עדות "חיה" לכך שהלק עומד בהבטחותיו. יתרון נוסף של הטרנד המסעיר הוא שהג'ל מחזק את הציפורן הטבעית ומגן עליה מפני פיצול ושבירה ומאפשר הארכתן של ציפורניים עדינות ושבירות. כמו בכל דבר טוב, גם בעניין הלק המהפכני אפשר למצוא חסרונות ועל אף שהם קלים (לטעמי), חשוב לציין אותם. לאחר שמרחנו את הלק והציפורן מתחילה להתארך, נוצר רווח בין צבע הלק ובין העור סביב הציפורן. הפתרון לכך הוא להגיע אל הקוסמטיקאית ולעשות מילוי ג'ל (בדומה לבניית ציפורניים). חסרון נוסף של לק הג'ל הוא שלא ניתן להסיר אותו בבית וצריך לחזור למכון לעשות זאת ולכן, כאשר הלק מתחיל להתקלף או כשסתם בא לנו להחליף צבע, אנו תלויות בקוסמטיקאית ובלוח הזמנים שלה. מחירו של טיפול לק ג'ל אינו יקר משמעותית מטיפול לק רגיל (אצל דיקלה שושן - 80 ש"ח למניקור ו- 100 ש"ח לפדיקור) ולדעתי ההשקעה שווה. יתרונותיו של לק הג'ל עולים על חסרונותיו ובעיניי הוא מומלץ, בוודאי ובוודאי אם את לפני חופשה בת כמה ימים או לקראת כמה אירועים סמוכים זה לזה, אליהם את מתוכננת להגיע (בידיים מסודרות ומטופחות). כל אחת תחליט מה נכון לה - לק ג'ל, לק רגיל או בניית ציפורניים, העיקר שכולנו נתהדר בציפורניים מרוחות ויפות.

שבוע טוב וצבעוני לכולם,
ורד.  

תודה לאחותי היקרה עתליה על הצילומים ועל התכשיטים פרי עיצובה שאני עונדת!

שמלה/ HOODIES, כפכפים/ miss selfridge, משקפי שמש/ GUCCI, עגילים, שרשרת, צמידים וטבעות/ ג'וסיס.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook