KOOI עפולה

עניין של תדמית

5/17/2012 07:59:00 AM

בלוג אופנה Vered'Style עניין של תדמית

אחד הדברים החשובים ביותר בנוגע לאאוטפיט שאנו בוחרים ללבוש הוא איך שאנו מרגישים בתוכו. כמובן שחשוב מאוד שהגזרה והצבע של הפריטים המרכיבים את האאוטפיט יהיו נכונים לנו ושהמראה הכללי יתאים לגילנו, למעמדנו ולמסר שאנו מבקשים לשדר לסביבה, אך גם אם כל אילו יתקיימו באאוטפיט הנבחר, נחמיץ את המטרה ולא נראה במיטבנו, אם לא נאהב את מה שלבשנו ולא נרגיש טוב בתוך האאוטפיט.בלוג אופנה Vered'Style עניין של תדמית
בלוג אופנה Vered'Style עניין של תדמית
בלוג אופנה Vered'Style עניין של תדמית
בלוג אופנה Vered'Style עניין של תדמית
בלוג אופנה Vered'Style עניין של תדמית

רבים לפניי כבר אמרו שאת תחושותינו הפנימיות אנו משדרים כלפי חוץ גם בלי לומר מילה. ההרגשה האישית שלנו לגבי עצמנו, בין אם זה בנוגע למראה ובין אם זה נוגע לנושאים אחרים באישיותנו, פורצת החוצה ובאה לידיי ביטוי בכל ההתנהלות שלנו ומשפיעה באופן ישיר על הרושם שאנו יוצרים כלפי חוץ. כסטייליסטית ומי שמדברת וכותבת (וחיה ונושמת ובועטת) אופנה, לא אפתח פה תיבות פנדורה פסיכולוגיות הנוגעות לרבדים עמוקים באישיותנו ואתמקד בתחושתנו האישיות בהקשר לאופנה בלבד (בכל זאת מדובר בבלוג אופנה ולא באיזה שיעור בפקולטה לפסיכולוגיה שנה ג').
הרושם הראשוני שאנו יוצרים על אדם זר שאנו פוגשים (בין אם מדובר בריאיון עבודה ובין אם מדובר בכל אדם שנתקלנו בו ברחוב) נקבע במהלך 60 השניות הראשונות למפגש. על הרושם שאנו יוצרים אחראים, בראש ובראשונה, הבגדים שאנו לובשים והמסר הבלתי מילולי שאנו מעבירים באמצעותם. הרושם הראשוני נקבע לרוב עוד בטרם התחלנו לדבר והשמענו את מה שיש לנו לומר ולכן, גם אם דברי חוכמה נוטפים מפינו מבוקר עד ערב ורמת האיי.קיו שלנו לא הייתה מביישת אפילו פרופסור לפיזיקה גרעינית, אל לנו להסתמך על כך בלבד וחשוב ביותר להקפיד על הופעתנו החיצונית שעד כמה שזה נשמע לרבים מאיתנו בנאלי ושולי, היא משמעותית ובעלת משקל מכריע. את הרושם הראשוני שאנו יוצרים קשה מאוד לשנות בהמשך ולכן, אם ההופעה החיצונית שלנו מעבירה מסר שלילי יהיה לנו קשה מאוד לשנות זאת, אפילו אם נפגין כישורים יוצאי דופן ומרשימים ביותר. אז כמובן שאנו צריכים לדעת להתאים את הגזרות הנכונות של הבגדים לנתונים האישיים שלנו כגון מבנה הגוף ובמבנה הפנים ולהתאים את הצבעים לגוון העור והשיער ועל ידי כך לשדרג את הופעתנו ולהראות במיטבנו. אך לא די בכך! אם לא נרגיש טוב עם עצמנו ועם מה שלבשנו, כל הטיפים לשדרוג ההופעה ממיטב יועצי הסטיילינג של הסלבס המפורסמים ביותר לא יועילו לנו. אם אנו מרגישים רע לגבי עצמנו ולגבי מה שאנו לובשים, כולם רואים את זה (גם בלי שנגיד את זה) וזה המסר שנעביר לסביבה. אז בואו נדאג שהבגדים שלנו יעמדו בתקני הסטייליניג המחמירים ובהמלצותיה של הסטייליסטית האישית שלנו אך נשמור על אישיותנו והעדפותינו ונמצא בתוך הבגדים הממולצים והנכונים לנו את אילו שגורמים לנו להרגיש בהם הכי טוב. לשני החלקים של המשוואה משקל שווה בעיניי ועלינו לדאוג ששניהם יתקיימו. הבגדים חייבים להיות מותאמים לנתונים הפיזיים שלנו ולמסר שאנו מבקשים  לשדר ומתוכם (ורק מתוכם) נבחר את אילו שעושים לנו הכי טוב.
אחרי "ההרצאה" הארוכה אתם בוודאי שואלים מה הקשר בינה ובין האאוטפיט שבתמונות!? אז ככה... האאוטפיט המתועד מדגים באופן מושלם את כל מה שאמרתי עד כה, בנוגע אליי באופן אישי. הגזרות של הפריטים מהם מורכב האאוטפיט הן הנכונות למבנה גופי, הפריטים יפים בעיניי, אני אוהבת אותם מאוד ומרגישה בהם טוב. הפריטים הנכונים וההרגשה החיובית שלי לגבי האאוטפיט כולו, עושים את שלהם ואני מאמינה שרואים זאת.


תודה לאחותי עתליה על הצילומים!

תוויות: ,

גופיה/ יפית אוחיון, מכנס/ KOOI עפולה, נעליים/ ZARA, תיק/ MANGO, צמיד וטבעת אבן שחורה/ שלי דהרי.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook