Vered'Style

שאלה של גיל

5/07/2012 02:31:00 AM


בלוג אופנה Vered'Style שאלה של גיל

אחרי שבוע של שקט בגזרת הבלוג (והרבה רעש בגזרות אחרות בחיי) חזרתי עם פוסט שנוגע בעניין אישי ורגיש מאוד עבורי. הקשר שבין גילי (המתקדם) ובין סגנון האופנה המועדף עליי. האם יש התאמה בין השניים? לא תמיד!


בלוג אופנה Vered'Style שאלה של גיל
בלוג אופנה Vered'Style שאלה של גיל
בלוג אופנה Vered'Style שאלה של גיל
בלוג אופנה Vered'Style שאלה של גיל
בלוג אופנה Vered'Style שאלה של גיל

שבוע שלם חלף מאז פרסמתי את הפוסט האחרון. השבוע החולף היה עמוס בכל טוב ולא התאפשר לי לתעד את האאוטפיטים הרבים שעברו תחת ידיי או יותר נכון מעל איבריי. השבוע הזה היה מלא בפגישות, סידורים, הכנות וצילומים ובהתאמה הוא ייצר אאוטפיטים רבים. העובדה שכל העיסוקים שנדחסו לשבוע זה נוגעים לעולם האופנה, כמובן, חייבה אותי בייצור אאוטפיטים מושקעים, טרנדיים ועם הרבה סטייל ואמירה אישית. הצטערתי מאוד שלא יכולתי לתעד את האאוטפיטים אבל העומס שמנע ממני את התיעוד היה חיובי ופורה מבחינות אחרות. אתמול נרגעו העניינים ואצתי רצתי לצלם את האאוטפיט היומי שלי שכלל מכנס חום. באופן כללי הצבע החום אינו הצבע המועדף עליי ובחירותיי האופנתיות בדרך כלל הרבה יותר צבעוניות ונועזות. כמי שאוהבת ללבוש כמעט הכל מהכל ומתקשה לקבל את העובדה שהיא אוטוטו בת 36 (רק מלכתוב את זה אני נכנסת לדיכאון קליני), יש לי נטייה ללבוש בגדים שאינם בגדיה הקלאסיים של אישה בשלה בגילי. אני חשה צעירה בנפשי ונמשכת לאאוטפיטים ופריטי אופנה מגניבים וצעירים. לכן, אני נזהרת מאוד בבחירותיי ומזכירה לעצמי תמיד שגם אם אני מרגישה כבת עשרים אין זה אומר שאני יכולה להתלבש כאחת כזו. בשל האהבה האינסופית לאופנה על רוב גווניה, סוגיה וצבעיה, המלחמה עם עצמי היא יומיומית וקשה ובכל סיבוב שופינג אני בוחנת כל חולצה, מכנס, חצאית או שמלה שמצאו חן בעיניי האם הם תואמים את הסטטוס האישי שלי.
המכנס החום המתועד בתמונות אמור להיות בגד אופייני לאישה בגילי בהיותו בעל פוטנציאל למראה "דודתי" משהו... המכנס כבש את ליבי בזכות הגזרה המדהימה והמחמיאה שלו שתואמת בדיוק את מבנה גופי ונכנסת להגדרת המונח "המכנס הנכון" למבנה גוף כמו שלי. כמובן שטרם רכישתו כבר החלה להתרוצץ בראשי  המחשבה מה אוכל לעשות איתו ועם מה אוכל לשלבו כדי לקבל אאוטפיט שיקי ולא שגרתי או משעמם, רחמנא ליצלן. כבר בשלב זה היה לי ברור שאשתולל עם המכנס באחת משתי הדרכים הבאות: או שאשלב אותו עם פריט בצבע עז שיקפיץ את הלוק הכללי ויעשה חסד עם הצבע החום או שיוצמד לחלק עליון מאוד מיוחד ובלתי שגרתי כך שביחד יתקבל מראה שיקי ומעניין.
במקרה של האאוטפיט מהיום, בחרתי לצרף למכנס צבע ורוד והדפס מנומר. שני אלמנטים בולטים ברשימת הטרנדים לעונה הנוכחית ובעלי כישרון "להצעיר" את המכנס ולהוציא ממנו משהו שונה ומיוחד.
זוהי דוגמא אחת מיני רבות לדרך שלי לשלב בין פריטי אופנה התואמים את גילי ועם זאת מביאים לידי ביטויי את האמירה האופנתית האישית שלי.
אז למרות שלפעמים בא לנו מאוד (במיוחד למכורים הכבדים לאופנה) לבחור באאוטפיט מדליק וטרנדי, כולנו חייבים להיות בעלי מודעות עצמית ולבחון היטב את בחירותינו שמא נהפוך קורבנות אופנה. כל אחד בוחר לעשות זאת בדרכו שלו, בהתאם לתפיסתו והעדפותיו האישיות!


תודה לאחותי עתליה על הצילומים!

מכנס/ מירב לוי, גופיה/ קסטרו, נעליים/ ZARA, צעיף/ ראש פינה, תיק/ קסטרו, צמיד/ שלי דהרי, טבעת זרת/ yanga עזריאלי

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook