Accesorize

More trends

3/21/2012 10:19:00 AM
בלוג אופנה Vered'Style MORE TRENDS

אז כפי שהבטחתי, אני ממשיכה לפרט עבורכן את רשימת הטרנדים הנכונים לאביב-קיץ 2012. הרשימה ארוכה ואני מאתגרת את עצמי בכל פעם מחדש במציאת אאוטפיט שיכלול כמה שיותר פריטים טרנדיים שטרם דיווחתי עליהם ויחד עם זאת, שיצא אאוטפיט שהוא גם יפה ושיקי בעיניי. על מנת שנתקדם בזריזות לעבר סגירת הרשימה, בחרתי להציג בפוסט הנוכחי שני אאוטפיטים שיכללו כמה שיותר טרנדים שעליכן להכיר. אז מה היה לנו בתמונות?
בלוג אופנה Vered'Style MORE TRENDS

בלוג אופנה Vered'Style MORE TRENDS

בלוג אופנה Vered'Style MORE TRENDS

בלוג אופנה Vered'Style MORE TRENDS

בלוג אופנה Vered'Style MORE TRENDS

בלוג אופנה Vered'Style MORE TRENDS


בגזרת ההדפסים אפשר לראות שהדפס הפרחים לא עוזב אותנו גם בקיץ הקרוב. השנה הפרחים המודפסים יהיו מגוונים מאוד בצורתם ובגודלם. פרחים קטנים, פרחים גדולים – הכל הולך. יותר מזה, הקיץ הזה יהיה אף נכון לשלב הדפסי פרחים שונים באאוטפיט אחד. למשל, הדפס פרחים מסוג אחד על המכנסיים והדפס פרחים מסוג אחר על החולצה. את הפרשנות שלי לשילוב הדפסי פרחים שונים באותו האאוטפיט ניתן לראות בתמונות. כל אחת מוזמנת לעשות את השילוב האהוב עליה.
הדפס טרנדי נוסף לקיץ, גם הוא הדפס שמלווה אותנו זה זמן רב ולא מראה כוונות נטישה ממשיות, הוא הדפס החיות (Animal prints) – מנומר, מנוחש וכל הדפס אחר מעולם החי. הדפסי החיות מגוונים וכל אחת מאיתנו יכולה למצוא את הפריט האהוב עליה בהדפס "החייתי" המועדף עליה (מה גם שבטח כבר יש לנו אחד כזה בארון כך שלא צריך להוציא כסף על פריט מהטרנד הזה ואפשר לשמור את הכסף כדי להתחדש בפריט מטרנד חדש לקיץ הנוכחי).
בגזרת הבדים ניתן למצוא הקיץ הזה את הבדים השקופים (בד השיפון למשל). בדי השיפון השקופים מוכרים לנו משנים קודמות וההתנהלות איתם בתוך האאוטפיט שלנו מוכרת לנו. כל אחת יכולה להחליט בהתאם לגילה, מבנה גופה וכמובן הרגשתה האישית, האם היא מאפשרת לגופה הענוג להציץ מבעד לבד השקפקף אם לאו. אני אישית אוהבת את שתי האופציות ובכל פעם בוחרת אחת אחרת. הפעם בחרתי ללבוש מתחת לחולצה השקופה גופיית בסיס ולהישאר צנועה יותר. אל בדי השיפון מצטרפים גם "בדי" הפלסטיק השקופים (וגם האטומים) אך מאחר והם לא ממש ישימים בקיץ שלנו, אין לי כוונה להרחיב בעניינם. מה שכן חשוב לדעת שתיקי פלסטיק שקופים מככבים הקיץ הזה ואותם אפשר לאמץ (בתנאי שלא אכפת לנו שכל העולם יראה מה יש לנו בתיק…), מבלי להסתכן בהזעת יתר.
בגזרת הנעליים יש טרנד מאוד ברור. עקבי הרוקי הגבוהים חוזרים אלינו ובגדול. לשמחתנו עקב זה נוח יותר מעקבים גבוהים אחרים שרגלינו מכירות והם נותנים לנו מענה לחובה המוטלת עלינו לנעול נעלי עקב לשם הארכת ועיצוב הגוף (פוסט "נעלי עקב?, כמעט תמיד!", זוכרות???). לתוך הטרנד הזה נכנס שדרוג נוסף והוא העקבים הקלועים. השילוב של עקבי רוקי קלועים הוא השילוב המנצח בגזרת הנעליים בקיץ הקרוב. אני טרם התחדשתי בעקבים קלועים אבל בעקבי רוקי "רגילים" התחדשתי גם התחדשתי! התמונות לפניכן…
בגזרת התיקים יש שינוי משמעותי העונה. התיקים קטנים (וקצת פחות יעילים יש לומר). לא עוד תיקי השק שאנו סוחבות בתוכם את כל הבית אלא תיקי יד קוקטיים ומעוצבים. לתיק נוכחות חשובה באאוטפיט ואל לנו להקל ראש בעיצובו. תיק שישתלב בהרמוניה עם האאוטפיט כולו ויהיה בעיצוב מעניין, יכול וכדאי שיהיה אביזר אופנתי בפני עצמו.
תודה לאחותי המהממת עתליה על הצילומים.

תמונות אאוטפיט ראשון
קרדיגן/ H&M, חולצת שיפון/ KOOI, גופיית בסיס/ S WEAR, מכנסיים/ H&M, נעליים/ נעלי עדין עפולה, עגילים/ FOREVER 21, שרשרת/ וינטאג', צמידים/ ALDO.

תמונות אאוטפיט שנימעיל טרנץ'/ H&M, חולצת ג'ינס פרחונית/ ZARA, טייץ/ ZARA KIDS, צעיף/ GOLF, נעליים/ נעלי עדין עפולה, תיק/ Accesorize, טבעת פרח פלסטיק/ FOREVER 21, משקפי שמש/ JUICY COUTUREYou Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook