FOREVER 21

שלוש באחד

3/05/2012 12:51:00 AM


בלוג אופנה Vered'Style שלוש באחדאאוטפיט אחד, שלושה טרנדים!
כמי שאוהבת להיות עם "האצבע על הדופק" ולדעת מהם הטרנדים האופנתיים הרלוונטים, אני משתדלת לאמץ לעצמי בכל פעם פריט אופנה כזה או אחר שעומד בתקן הטרנד התורן. בכל עונה אני בוחרת לעצמי מתוך שלל הפריטים הטרנדיים את אילו שמוצאים חן בעיניי והולמים את גזרתי וסגנוני האישי ואותם אני מאמצת אל ליבי/ארוני. ואז, אני מתחילה לעשות ביניהם MIX&MATCH.

בלוג אופנה Vered'Style שלוש באחד

בלוג אופנה Vered'Style שלוש באחד

בלוג אופנה Vered'Style שלוש באחד

בלוג אופנה Vered'Style שלוש באחד


השילוב בין הפריטים יהיה בהתאם למצב הרוח שלי ומה שבא לי ללבוש באותו היום והוא חייב למצוא חן בעיניי. לעולם לא אשלב בין כמה פריטים טרנדיים (או אפילו אוסיף לאאוטפיט פריט טרנדי אחד בלבד) רק כדי לומר אני מעודכנת. האאוטפיט חייב להתאים לי מבחינת הגזרה והצבעים והשילוב צריך להיות מוצלח כדי שיצא אל הפועל. אם בתוצאה הסופית נכנסו לאאוטפיט טרנד אחד או יותר, מה טוב.
באאוטפיט המצולם ניתן לראות כיצד בחרתי לשלב בין כמה פריטים טרנדיים שנכנסו אחר כבוד לארוני. עצם הכניסה לארון הוא לא עניין של מה בכך ולמרות האהבה הגדולה לפריטי אופנה רבים, מכל הסוגים, "מבחני הקבלה" טרם הכניסה לארון אינם פשוטים. המקום בארוני הולך ומדלדל ויש לי קושי רב להיפרד מפריטים ישנים ולא מעודכנים ולכן, הסינון צריך להיות קפדני ורק מי שעובר את המיונים המחמירים זוכה להתחכך בארוני עם "הטובים לטייס" האחרים שעברו את המיונים בהצלחה. ומרגע זה הכל היסטוריה, משם הוא כבר לא יצא ככל הנראה…. גם אחרי שיחלפו 15 דקות התהילה שלו כטרנד החם של העונה!
האאוטפיט המצולם כולל בלייזר עם הדפס נקודות (POLKA DOTׂׂ). הבלייזר הזה הוא למעשה שניים במחיר של אחד (טרנדים כמובן). עצם היותו בלייזר (פריט "שתפס" חזק בשנה האחרונה בארץ ונחשב לטרנדי מאוד) והדפס הנקודות שלו שהיה אחד מהדפסי ה- must have לחורף 2012. הבלייזר קיבל אצלי נקודת טרנד אחת בלבד, בעיקר מאחר ופניי כבר נשואות קדימה אל העונה החמה (אביב-קיץ 2012) ומה שיהיה נכון ללבוש בה. ומי מאיתנו יכולה לחשוב על ללבוש בלייזר בחודש אוגוסט?! אבל כן כדאי ורצוי לנו לחשוב על לשלב באאוטפיט הקיצי העתידי הדפס נקודות שיהיה נכון ורלוונטי בהיותו חלק מסגנון שנות החמישים העליזות שיככב בקיץ הקרוב. גם פריט קטן יחסית בהדפס מנוקד (נעל, תיק, סרט לשיער) יעשה את העבודה ויוסיף שיק טרנדי לאאוטפיט הקיץ הזה.
הטרנד השני באאוטפיט המצולם הינו צבע המנטה שכבר הפך ל"ירוק החדש". המכנס הזה נרכש על ידי בקיץ שעבר אך יהיה נכון גם לקיץ הקרוב. הצבעים הבולטים בעונה המתקרבת יהיו צבעי הגלידה הבהירים (ורדרד, צהבהב, תכלת וכו'…) והתחדשות בפריט בצבע מנטה, על כל אחד מגווניו, יכולה להעלות את מדד הטרנדיות במלתחה הקיצית.
הטרנד השלישי והאחרון שיש לאאוטפיט המצולם להציע לקיץ הקרוב הוא המטפחת בשיער. כבר ניתן היה לראות בשנים קודמות מטפחות שיער מככבות פה ושם (לטעמי לא מספיק בשביל פריט עם כל כך הרבה שיק) והשנה הן הולכות להיות אחד הפריטים הלוהטים של הקיץ. פריט זה הוא המקום להתפרע, להוסיף עניין וייחודיות לאאוטפיט ולהביא לידיי ביטוי את הסטייל האישי. גם למי שטעמה שמרני יותר ומעדיפה פחות צבעוניות ו/או הדפסים באאוטפיט שלה יכולה להוסיף טאץ' מעניין של צבע או הדפס עם המטפחת. ולנועזות שבנינו, השמיים הם הגבול בין שלל ההדפסים והשילובים האפשריים.
עכשיו נישאר רק לחכות שיגיע הקיץ וליישם (אבל רק אחרי עוד פוסט או שניים של עדכוני טרנד נוספים כי יש רבים לקיץ הקרוב…).

תודה לאחותי המקסימה עתליה על הצילומים!

בלייזר/FOREVER 21, חולצת בייסיק/ ZARA, מכנס/KOOI, נעליים/גזית, מטפחת/צעיף ישן של אמא שלי, גרביים/קסטרו, צמידים/ שלי דהרי ושגית רביבו, שרשרת/שלי דהרי.

You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook