ASOS

בגדי מעצבים

3/25/2012 11:03:00 AM
בלוג אופנה Vered'Style בגדי מעצבים


כפי שבוודאי שמתן לב, הבלוג שלי מתבסס על אופנה "בגובה העיניים". הדיווחים וההדגמות שלי כוללים בגדים הנגישים לכולן ואשר ניתן לרכוש אותם ברשתות האופנה (הישראליות והזרות) הפרושות בשפע ברחבי הארץ. ההחלטה להציג כאן בגדים זמינים בעיקר, נבעה משיקולים פרקטיים.יתכן שבהמשך הדרך אצרף תמונות מקולקציות של מעצבי על בשביל הפאן וכדי שכולנו נתבשם קצת בניחוח חו"לי יוקרתי אבל את עיקר ההמלצות, הטיפים וההדגמות אני משאירה לבגדים שניתן למצוא כאן בארץ ולרכוש אותם מבלי לשעבד את הדירה.
בלוג אופנה Vered'Style בגדי מעצבים

בלוג אופנה Vered'Style בגדי מעצבים

בלוג אופנה Vered'Style בגדי מעצבים

בלוג אופנה Vered'Style בגדי מעצבים

בלוג אופנה Vered'Style בגדי מעצבים

בהשראת יריד המעצבים שהתקיים ביום שישי האחרון אצלנו בעמק בחרתי הפעם להביא לפניכן תמונות של אופנה ישראלית במיטבה. זהו האאוטפיט שנבחר לייצג אותי בתחרות הסמויה המכונה המתלבשת הטובה של היריד (בכנות, מי מאיתנו מגיעה לאירוע אופנתי שכזה ולא פוקחת עין בוחנת מה לבשו האחרות סביבה?!). אז לפי הפירגון שקיבל האאוטפיט המצולם אני יכולה לדמיין בעיניי רוחי איך אני צועדת בכבוד ומעלה את האאוטפיט על הפודיום לקבלת מדליה (זהב? כסף? ארד?, אתן תחליטו…) טוב, בחזרה למציאות… האאוטפיט כולו נכנס לקטגוריית בגדי מעצבים או יותר נכון מעצבות. צמד המעצבות המוכשרות, רונית וגלינה, בעלות המותג RONALINA מאפשרות לכולנו להתענג על בגדי מעצבים איכותיים, יפים וזמינים לכולם. העובדה שהסטודיו של המותג ממוקם בעיר הולדתי עפולה ובמרחק של עשר דקות נסיעה מביתי, אף מעצימה את גאוות היחידה שאני חשה כלפי האאוטפיט המצולם.
באשר לדיווחים מהיריד, כפי שהבטחתי, אוכל לעדכן את מי שלא הגיעה (נו נו נו) שהייתה אוירה מאוד מהנה. עצם קיומו של אירוע שעוסק כולו באופנה ועוד ביום כה נעים ואביבי, עם מוסיקה טובה והרבה נשים יפות לא יכול להיות רע. אני באופן אישי התחדשתי ביריד באקססוריז בלבד! כאילו דא? אני? אז כן, כפי שכבר אמרתי ארון הבגדים שלי עמוס לעייפה ויש סלקציה קפדנית בעמדת הכניסה. גם אקססוריז יש לי כמובן די והותר (או שיותר נכון לומר יותר מדי…?) אבל בגזרה זו אני יותר סלחנית. לא בגלל שבשידת האקססוריז יש יותר מקום… גם היא סובלת מעודף משקל רציני אבל החולשה שלי לתיקים, נעליים ותכשיטים על כל סוגיהם, צריכה להיות מאובחנת כהפרעה קלינית/רפואית. אין מצב שלא!!! נו, אז אם זו מחלה אני לא אשמה וזה לא בשליטתי, לא? אחלה תירוץ! בכל מקרה, רכשתי ביריד טבעת וצמיד של המעצבת שלי דהרי, שרשרת של המעצבת שגית רביבו ושתי שרשראות של המעצבות ג'וליה גאסין ונטלי מוטליס. זהו! אה שכחתי, וגם סיכת וינטאג' לשיער של המעצבת רוית ניר. זהו! עכשיו באמת!!! אז כמובן שהדוכן המצטיין שלי ביריד היה דוכנה של שני שמר המהממת מ- sun shine בעפולה שהציגה בכבוד את יצירותיהן של המעצבות שלי דהרי ושגית רביבו. הדוכנים הנוספים שבלטו בעיניי הם הדוכן של ג'וליה ונטלי והדוכן של רוית ניר. בגזרת הבגדים העמדה ששלטה בעיניי הייתה של המותג "שוגר-דאדי".
לא הספקתי לצלם את תכשיטיי יקיריי החדשים וכעת הם מסתגלים למקומם החדש במגירת התכשיטים, בין חבריהם החדשים, הפז"מניקים בשידת האקססוריז שלי. מבטיחה לצלם ולהציג.
ניפגש כאן שוב לאחר יריד האופנה הבא שיארח אותי!

אחרי אתנחתא קלה, בפוסט הבא סוגרים את רשימת הטרנדים לאביב-קיץ 2012.


תודה לאחותי המהממת עתליה על הצילומים!

חולצה/RONALINA, מכנס/RONALINA, נעליים/RENUAR, קלאץ'/MANGO עפולה, עגילים וצמיד/שלי דהרי, טבעות/yanga קניון עזריאלי.

You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook