GOLF

ממשיכים עם הטרנדים לאביב-קיץ

3/22/2012 10:31:00 AM
בלוג אופנה Vered'Style ממשיכים עם הטרנדים לאביב-קיץ 2012

מאז שהתחלתי לדווח על הטרנדים החמים לקיץ הקרוב, תוך נסיונות יצירתיים להדגים את הטרנדים על עצמי, הבנתי באמת כמה הרשימה ארוכה ומורכבת. לעיתים אני אומרת לעצמי, אם יש כל כך הרבה טרנדים אני יכולה בעצם ללבוש כמעט כל דבר ששוכן אצלי בארון, לתעד אותו ולמצוא הקשר בינו ובין הטרנדים של הקיץ ועל כך לכתוב. אבל לא! לא אני, שכל כך מחוברת לעולם האופנה ומאוד חשוב לה לדייק בפרטים בכל מה שנוגע לה, מסוגלת שלא להתייחס לכל הניואנסים הקטנים ולתת לכל קטגוריה, על כל סעיפיה, במה ראויה. כולנו צריכות להכיר כל פרט ופרט הנוגע למתלחה שלנו והקשר שבינה ובין העונה הנוכחית. ובדיוק בשביל זה אני פה, למי שצריכה ורוצה את עזרתי!
אז קדימה, לעבודה!
בלוג אופנה Vered'Style ממשיכים עם הטרנדים לאביב-קיץ 2012

בלוג אופנה Vered'Style ממשיכים עם הטרנדים לאביב-קיץ 2012

בלוג אופנה Vered'Style ממשיכים עם הטרנדים לאביב-קיץ 2012

בלוג אופנה Vered'Style ממשיכים עם הטרנדים לאביב-קיץ 2012

מתוך ההאוטפיט המצולם אפשר להוציא כמה טרנדים חשובים לקיץ. החצאית לבדה עונה על שלושה טרנדים. החצאיות השנה מקבלות מקום של כבוד במלתחתנו. הן מגיעות במגוןן גזרות, סגנונות והדפסים ועם אמירה בולטת באאוטפיט. הגזרות הכי נכונות הקיץ הן גזרת מידי צרה (חצאית עיפרון) וחצאית מתרחבת עשירה בבד, רצוי באורך מקסי. טרנד נוסף שהחצאית מהאאוטפיט המצולם כוללת הוא טרנד הקפלים. העונה נוכל למצוא מגוון רחב של פריטים בעלי קפלים או פליסה. בד הפליסה יופיע הקיץ הרבה ותוכלו למצוא אותו על כל סוג של פריט אופנה עד כדי כך שהוא בבחינת must have (עם הקלות מסויימות). אני טרם חמדתי לעצמי פריט מהבד המקופל, בעיקר מאחר והוא עשוי להרחיב מעט את הגוף, כך שדרוש סינון מדוקדק וקפדני מהרגיל – התנהלות שלא מאוד מתאימה לי, לצערו של חשבון הבנק שלי. התחליף האופטימאלי לפליסה הוא פריט עם הרבה בד וקפלים. גם כאן צריך לברור היטב את הפריט תוך התחשבות בגזרת הפריט והתאמתה המדוייקת למבנה גופנו, שמא נרחיב את עצמנו בשם הטרנדיות. הטרנד הנוסף והאחרון שיש לחצאית המצולמת להציע נוגע לצבע שלה. כפי שכבר הזכרתי, ולטובת מי ששכחה או כבר התבלבלה לגמרי אזכיר – הצבעים הנכונים לקיץ הקרוב הם צבעי הגלידה (צבעי הפאסטל הבהירים) מצד אחד וצבעי הניאון הבוהקים מן הקצה השני. באמצע ניתן למצוא את כל הצבעים "הרגילים" ביניהם הלבן שבולט בכל קיץ כמובן (זה לא ממש צבע לפי תורת הצבע אבל לא אוסיף אינפורמציה מיותרת כרגע, יש לי יותר מדי דברים חשובים לומר) והצבעים העזים כגון צהוב, כתום, סגול, אדום והחשוב ביותר בקיץ הזה הירוק העז.
אחרונים אחרונים חביבים חביבים (מאוד חביבים) בפוסט זה, האקססוריז! התכשיטים שיקשטו את גופנו בקיץ, עדיף שיהיו גדולים מאסיביים ובעלי נוכות מרשימה. השרשראות והצמידים יכולים להיות מפלסטיק, מעץ או כל חומר אחר אך חשוב שיהיו גדולים. מאוד! בגזרת הצמידים אפשר ורצוי להתפרע והכי ממולץ לשלב כמה וכמה צמידים מסגנונות שונים. לגבי העגילים, השנה הם הולכים להיות מאוד דומיננטים. הטרנד מדבר על עגילים גדולים וארוכים, במגוון צורות וצבעים הנתלים ומשתלשלים מהאוזן. לאאוטפיט המצולם אני בחרתי להוסיף כמה סוגי צמידים בצבעים שהלמו בעיניי את האאוטפיט כולו (אפשר לשחק עם זה איך שרוצים וכמעט תמיד זה יצא טוב, זה כל הכיף!). לצמידים שידכתי את אחד מזוגות העגילים האהובים עליי שלשמחתי השתלבו בהרמוניה עם כל השאר וגם ענו על הגדרת הטרנד בו עסקינן. עם השרשת לא התפרעתי ולא הדגמתי את הטרנד כי עם כל הכיף והאהבה שלי להשתולל עם האקססוריז, צריך גם לדעת מתי להפסיק!
כמו שאמרתי כבר בתחילת הפוסט, רשימת הטרנדים לעונה שהתחילה רישמית לפני מספר ימים באמת ארוכה ואני מרגישה (ואולי גם אתן) שיש קצת בלגאן. מה כן ומה לא, באביב-קיץ הקרוב? אז אני לא מתכוונת להשאיר דברים לא ברורים ולאחר סיום הדיווחים וההדגמות (בקרוב מאוד!) אערוך עבורכן רשימה מסכמת ומסודרת.
לסיום, אני חייבת לשתף אתכן בהתרגשות הגדולה שממלאת אותי לקראת יריד המעצבים שיתקיים מחר אצלנו בעמק יזרעאל (זה לא משהו שקורה פה כל יום, לצערי, אז יש מקום להתרגשות!) ימים אני מטרידה את מחשבתי בשאלה מה אלבש למאורע הגדול??? אני רואה בדמיוני את האאוטפיט המושלם למקום ולזמן וכעבור מספר דקות משנה את דעתי ומתחילה ב- mix&match הדמיוני מחדש… אז על מה נסגרתי בסוף ומה לבשתי (ומה קניתי, כמובן!) אדווח בפוסט הבא והכי חשוב, אדווח על הפריטים הכי שווים והמעצבים המצטיינים שהיו וכמה fun עשינו (בעצם לא יהיה צורך בדיווח כי את כולכן אפגוש שם… אין מצב שלא!)

תודה לאחותי המהממת עתליה על הצילומים!


קרדיגן/ GOLF, גופיה/madness, חצאית/MANGO, נעליים/TWENTYFOURSEVN, חגורה/MANGO, תיק/ ZARA, עגילים/שלי דהרי, צמידים/ חישוקים זהב וצבעוני H&M, גורמט עבה (שרשרת מלופפת פעמיים) וחישוק פנינים קסטרו, גורמט דק שלי דהרי.
You Might Also Like

1 תגובות

  1. האאוטפיט שנבחר וצולם פשוט הרמוני, מרגיע ונכון והכי חשוב לא מאומץ מדי לחודשי הקיץ הנוזלים שלנו.
    רחלי לייבוביץ

    ReplyDelete

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook