ALDO

הדפסים

3/14/2012 01:18:00 AM
בלוג אופנה Vered'Style הדפסים

במסגרת פינתנו "הכן עצמך לקיץ" בחרתי להתייחס הפעם לאחד הטרנדים הבולטים ביותר לקיץ הקרוב. כמו בכל עונה, גם בקיץ 2012, רשימת הטרנדים האופנתיים ארוכה ומגוונת, הקיץ כבר בפתח וצריך לעשות סדר בבלגאן ולהתחיל להתכונן.
בלוג אופנה Vered'Style הדפסים

בלוג אופנה Vered'Style הדפסים

בלוג אופנה Vered'Style הדפסים

בלוג אופנה Vered'Style הדפסים

בלוג אופנה Vered'Style הדפסיםאז הרשימה המעודכנת כבר בידיי ואין בכוונתי לשמור אותה לעצמי. אשמח לשתף אותה עם כל קוראיי אבל הפעם בחרתי להתמקד בטרנד אחד בלבד שהעונה המתקרבת הביאה עימה ולא נראה זמן רב במחוזותינו (על טרנדים נוספים לקיץ – בפוסטים הבאים…).
בכל קיץ אנו עדים להשתלטות הצבע הלבן, לצד הצבעוניות המגוונת, על המתלחה שלנו וכמובן שכבר עם בוא האביב משתלטת עלינו הפריחה (לא זו של האלרגיות) אלא זו שעל הבגדים. הדפסי הפרחים מככבים במלתחת הקיץ שלנו כבר זמן רב והם יהיו נכונים גם הקיץ הזה אך בשונה משנים קודמות, בקיץ הזה "בא לשכונה בחור חדש" – טרנד הדפסים א-סימטריים, מעוגלים ועמוסי אלמנטים. יש המכנים את הטרנד סגנון הבארוק או סגנון הרוקוקו (שניהם זרמים אומנותיים מהמאה ה-18 המאופיינים בהרבה מאוד אלמנטים קישוטיים, הרבה זהב ועומס, עיצובים א-סימטריים וקימורים) ויש המכנים את הטרנד סגנון המטפחת. לא משנה איך תקראו לו, העיקר שתלבשו אותו הקיץ הזה. בכל שנה מלתחת הקיץ שלנו עוברת שינויים קלים ומדי כמה עונות הקולקציות נראות כ"אותה גברת בשינוי אדרת". השנה קורה משהו נוסף וזה בדיוק הזמן להתחדש בפריט שלא היה לנו זמן רב בארון, אם בכלל. לא ברור מה יעלה בגורלו של הטרנד עמוס הקישוטים המעוגלים (ואם תשאלו לדעתי, הוא לא ישרוד עד הקיץ הבא) ולכן לא חייבים להעמיס את המלתחה ולרוקן את הארנק על מספר רב של פריטים בסגנון. די בפריט אחד או שניים שבשילובים שונים בכל פעם, יעדכנו לכם את האאוטפיט. בכל הרשתות המובילות נמכרים כבר בימים אילו פריטים שונים בסגנון (חולצות, חצאיות, שורטים, נעליים, מטפחות ועוד ועוד…) במגוון רחב של צבעים וגזרות כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו את הפריט והמינון שנכון לו.
כידוע, בשנים האחרונות "הכל מותר" באופנה ושילוב של הדפסים שונים אפילו ממולץ ליצירת מראה שיקי וייחודי. אפשר לנסות את זה בבית, אבל בזהירות! שני ההדפסים צריכים "לדבר בשפה דומה" (חלילה וחס לא באותה שפה בדיוק! לא מכנס וחולצה מאותו הבד באותו הדפס!!!). הצבעוניות צריכה להיות דומה ומשתלבת או שתהיה הרמוניה עיצובית בין שני ההדפסים.
כפי שניתן לראות בתמונות, אני כבר התחדשתי בכמה פריטים! והיד עוד נטויה…
לא אוכל לסיים את הפוסט הצבעוני הזה מבלי להתייחס לתכשיטים המדהימים שענדתי בשתי התמונות הראשונות, שהינם פרי עיצובה של המעצבת שגית רביבו! לצערי, אני נאלצת להודות שלא כולם שלי (חלקם של אחותי עתליה, שועלת אופנה אמיתית לא פחות ממני) אבל בכוונתי "ליישר קו" בהקדם וכבר חמדתי לעצמי כמה וכמה תכשיטים חדשים של המעצבת המוכשרת.

תודה לאחותי הפאשניסטה עתליה על התכשיטים והצילומים!

שתי תמונות ראשונות
עליונית/ H&M, גופיה/ madness, ג'ינס/ קסטרו, נעליים/ ZARA, משקפי שמש/ H&M, שרשרת/ TWENTYFOURSEVEN, עגילים וצמידים/ SAGA שגית רביבו.

שתי תמונות אמצעחולצה/ ZARA, ג'ינס/ קסטרו, נעליים/ נעלי עדין עפולה, שרשרת ועגילים/ וינטאג' (מסבתא שלי), צמידים ירוקים/ MANGO, צמידי זהב/ ALDO.

שתי תמונות אחרונות
שמלה/ H&M, 
נעליים/ TWENTYFOURSEVEN, שרשרת/ וינטאג', עגילים/ RENUAR, צמידים/ MANGO.


You Might Also Like

0 תגובות

SUBSCRIBE by email

Enter your email address:


Like me on Facebook